muratpasa
muratpasa
üye
(Profesyonel Fotoğrafçı)
Istanbul

Fujifilm Xs1

Merhaba arkadaşlar, bayadır fujifilm xs1 kullanıyorumda. Bazı sorularım olacak hala çözemediğim.

1-Sosyal paylaşım sitelerine attığımız zaman neden kalitede bozulma oluyor ? Bazı makinalarda bozulma diye bir şey yok.

2-Kamerama uygun hangi photoshop'u kullanabilirim ?

Tarih: 3 Mart 2014, 16:12 - İp: 85.***.**2.172
nikonfili
nikonfili
üye
(Amatör)
Yurtdışı

facebook tan bahsediyorsan oraya yüklenen her fotoğraf bir miktar küçültülür. bu da kaliteyi etkiler. adamların yeri az yapacak bişi yok. kameranıza uygun photshop diye bişey yok. phptpshop zaten bir programın adıdır.. ama genelde fotoğraf işleme programlarına photoshop diyorlar. siz de haklısınız.

Tarih: 3 Mart 2014, 16:57 - İp: 151.***.**2.69
o_an
o_an
üye
(Meraklı)
Sivas

irfanviev adında bir program var orda 2dk da küçültüp yüklersen bir sorun olmaz arkdaşım

Tarih: 4 Mart 2014, 00:45 - İp: 78.***.**5.65
papriko
papriko
üye
(Amatör)
Istanbul

Tütün Kesesi İle Havanız Olsun
Ben karizma arttıran ürünleri kullanmaktan haz alıyorum. Marka takıntım olmasa da kullanışlı ve estetik ürünleri kullanmaktan mutlu oluyorum. Özellikle bu ürünler çevremde hayranlık uyandırıyor ve benim karizmama değer katıyorsa mutluluğum artıyor. Sarma sigara sever birisi olarak sitenizde karşılaştığım tütün kesesi ürününü bu nedenle kullanmaktan zevk alıyorum. Zira öncelikle çok kullanışlı, pratik, estetik, modern, çok fonksiyonel, ayrıca renk ve modelleri ile şık bir görünüme sahip. Küçük ve hantal olmaması yumuşak deriden yapılması, cepte ya da çantada rahatlıkla taşınması, toplum içerisinde herkesin gözünün onda oluşu nedeniyle havama hava katıyor. Sitenizde böyle çok yönlü ve faydalı bir ürünü bizlere sunmanızdan memnuniyetimi belirtmek isterim.
Tütün Kesesi Kurtarıcımız Oldu
Ürünün bir başka yönünü anlatmak istiyorum. Zira tütün kesesi sadece kullanım aracı değil aynı zamanda iyi bir hediyelik eşya. Geçen hafta patronum ofiste sıkıntılı şekilde dönüp duruyordu. Patronla aramız son günlerde biraz kötüydü ama ben tüm cesaretimi toplayıp nedenini sordum. Meğerse eşinin doğum günüymüş ve alacağı hediyeyi bir türlü bulamamış. Eşinin iyi bir tütün kullanıcısı olduğunu biliyordum. Ve birkaç defa yanında taşıdığı tütünün dökülmesi nedeniyle zor durumda kaldığını biliyordum. Bu nedenle hemen bu sitedeki hediyelik eşya bölümündeki tütün keselerini gösterdim ve hanımlar için dizayn edilmiş bir ürününü sipariş verdik. Hızlı şekilde elimize ulaştı. Patronum hemen o gece hediyesini verdi. Ertesi sabah mutu şekilde teşekkürlerini iletti. Zira eşi son derece mutlu olmuştu. Elbette bende bundan ziyadesiyle memnun kaldım. Tütün kesesi bir bakıma kurtarıcım oldu. Hem ürün hem de hizmet kalitesi için sitenize teşekkür ederim.

Tarih: 27 Mayıs 2017, 16:31 - İp: 172.***.**6.95
Sayfa(lar): 1

Nikon Özel Teknik Sevis

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
sercau28
1
3855
19 Haz. 2018, 17:43
amentes
amacsizadammm
24
24540
29 May. 2018, 23:10
emrllh
dogukan_07ant
0
2908
11 Haz. 2017, 00:48
dogukan_07ant
sivassporlu
1
1624
27 May. 2017, 16:32
papriko
caosados
1
1465
27 May. 2017, 16:30
papriko
emirtkd
0
1028
12 Oca. 2017, 14:12
emirtkd
» Fotoğrafça
Net Fotoğraflar İçin İp Uçları
mehmetcihanYeni başlayanlar ve amatör fotoğrafçıların sorunu olan net fotoğraf çekimi ile ilgili bir iki noktayı maddeler halinde sıralamak istiyorum. Aslında okuduğum farklı yazılarından özetleme yapacağım ve bir ikide kişisel tecrübe.Umarım faydalı olur.      1- Mutlaka sağlam kaliteli bi...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
hural, wxxw67, (2)