caosados
caosados
üye
(Amatör)
Ankara

Fujifilm Finepix S2980 Tripod

Arkadaşlar kamerayla kısa film çekmek istiyorum.Tripod alma gibi bir fikrim var ama tüm tripodlar uygunmudur pek bildim yok.Herhangi bir mağazadan aldığım tripodu kullanabilirmiyim ?

Tarih: 12 Haziran 2014, 20:22 - İp: 88.***.**7.254
papriko
papriko
üye
(Amatör)
Istanbul

Tütün Kesesi Rahatlığı
Oldukça uzun bir süredir tütün ürünlerimi bir arada ve toplu tuttuğu için tütün kesesi kullanıyordum. Fakat piyasada kolayca bulunabilen ama pek de kaliteli olmayan keseler yüzünden neredeyse her hafta yeni bir tane almam gerekiyordu. Ya yüzeyi aşınıyor ya da fermuarları bozuluyordu. Bu nedenle artık daha uzun süre kullanabilmek için yeni bir tane, eskilerinden daha kaliteli bir tütün kesesi almaya karar verdim. Bunun için de internetten birkaç site gezdikten sonra bu siteye rastladım. Siparişimi verdim ve kısa bir sürede teslimatı gerçekleşti. Belli bir süredir kullanıyorum ama şu ana kadar hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım. Sanırım en sonunda kaliteli bir tütün kesesi bulmayı başardım.
Dayanıklı ve Şık
Önceden çok az bir miktar ödemek için aldığım sıradan tütün keselerinin aslında beni daha çok zarara uğrattığını fark ettim. Çünkü kolaylıkla aşınıyor ve yıpranıyorlardı. Fakat bu siteden aldığım tütün kesesi daha elime geçtiği andan itibaren farkını hissettirdi. Dokusu öncekilerden çok daha farklı ve sadece renklerine bakarak bile ne kadar kaliteli olduğunu anlamanız oldukça mümkün. Birçok farklı tasarım arasından size en uygun olanı rahatlıkla seçebiliyorsunuz ve fiyatlar da oldukça makul. Sadece kendiniz için değil, hediyelik eşya olarak almak isterseniz de sevdikleriniz tarafından oldukça beğenilebilecek bir ürün. Bu yüzden hala teredütte olan kullanıcılara da tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum.

Tarih: 27 Mayıs 2017, 16:29 - İp: 172.***.**6.95
Sayfa(lar): 1

Beyatlı Foto

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
dogukan_07ant
0
2157
11 Haz. 2017, 00:48
dogukan_07ant
regos
5
1711
27 May. 2017, 16:33
papriko
onurcls
2
1315
27 May. 2017, 16:33
papriko
sivassporlu
1
1324
27 May. 2017, 16:32
papriko
muratpasa
3
2261
27 May. 2017, 16:31
papriko
emirtkd
0
814
12 Oca. 2017, 14:12
emirtkd
» Fotoğrafça
Sıradışı Makroculuk: Ters Lens
taneryildirimmerhaba arkadaşlar,      bu yazıyı başka foruma da eklemiştim, uzun zamandır buraya girmiyordum bari gelmişken benimde bir iki yardımım dokunsun diye düşünüyorum. en büyük sevdam makroculuktur. ilk başlangıçta sigma 150mm ile başladım bu işe. sonraki zamanlarda Kelebeklerden ve n...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
wolf65, (1)