onurcls
onurcls
üye
(Amatör)
Istanbul

Finepix Hs 25 Exr İle Ürün Fotusu Çekmek

Merhaba,
Fuji hs 25 exr makinem var. Bu makine ile bir ürünün fotoğraflarını çekip kendi çapımda bir katolog hazırlamak istiyorum.
En iyi ürün çekimini nasıl yapabilirim?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Tarih: 11 Mart 2015, 16:31 - İp: 88.***.**1.130
nikonfili
nikonfili
üye
(Amatör)
Yurtdışı

her makine ile ürün fotosu çekilir önemli olan doğru ışık kullanmak. youtube da lightbox yazıp ilgili videolara göz atın size güzel fikirler verecektir... evde kendiniz de light box hazırlayabilirsiniz ucuz yollu..

Tarih: 13 Mart 2015, 15:32 - İp: 194.***.**4.25
papriko
papriko
üye
(Amatör)
Istanbul

Her Derdime Deva: Tütün Kesesi
Uzun yıllardır tütün kullanıyorum. Bazen sigara sarıyorum, bazen puro, bazen başka şekilde tütünden istifade ediyorum. Ancak toplumda tütünün her geçen gün rahatsızlık kaynağına dönüşmesiyle eskisi kadar rahat kullanamıyordum. Bazen tütün çantama dökülüyor, bazen çekmecem de nemleniyor ya da tütünden istifa ederken etrafa dağılıyor, tozu ve kokusuyla etraftaki insanlara rahtsızlık verdiğimi fark ediyordum. Açıkçası en büyük zevkimden artık sık sık yararlanamıyordum. Taki bu sitede tütün kesesi ürünüyle karşılaşıncaya kadar. Kısa bir incelemeden sonra hemen siparişimi verdim. Doğrusu tütün kesesi imdadıma yetişti. Şimdi rahatça tütünümü ve diğer malzemelerimi onunla taşıyorum, zarif görünümüyle toplum içerisinde tiksindirici bir yansıması olmuyor. Bununla birlikte bana ayrı bir hava kattığını da düşünüyorum.
Kalite Ve Çeşitlilik Beni Mutu Ediyor
Tütün kesesi ürünüyle bu sitede tanıştım. Açıkçası sitede bana hitap eden bir çok seçenekle karşılaşınca hem şaşırdım, hem de memnun oldum. Farklı renk ve modellerin yanı sıra, kaliteli malzeme kullanımı ile estetik tasarımlar biz müşterilerin ziyadesiyle düşünüldüğünü gösteriyor. Ayrıca erkekler için olduğu kadar kadınlara yönelik ürünlerin de düşünülmesi son derece sevindirici. Son zamanlarda hediyelik eşya olarak yakın dostlarıma alıyorum. Kime hediye ettiysem ziyadesiyle memnun kaldılar. Onlardaki bu memnuniyet beni de mutlu ediyor. Ayrıca sitenin hizmet felsefesinden de memnun kaldım. Zira siparişim zamanında ve son derece korunaklı ve güvenli şekilde bana ulaştı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Tarih: 27 Mayıs 2017, 16:32 - İp: 172.***.**6.95
Sayfa(lar): 1

Nikon Özel Teknik Sevis

İlgili Olabilecek Konular
Gönderen
Cevap
Okunma
Son Gönderim
zafergrbz
2
1262
29 Tem. 2018, 10:27
hikmetgungor
68melih
0
1428
26 Tem. 2018, 11:59
68melih
sercau28
1
3758
19 Haz. 2018, 17:43
amentes
amacsizadammm
24
24209
29 May. 2018, 23:10
emrllh
sezgico
1
953
14 Şub. 2018, 21:12
mahirdijital
dursun_celep
3
2126
18 Kas. 2017, 11:52
hural
Fotoğrafçılar İçin Web Sitesi
» Fotoğrafça
Çekim Modları (p, S, A, M)
ocaklilarP (Program) Modu:      Bu modda, perde hızı ve diyafram seçimi makineye bırakılır. Amaç, perde hızı ve diyafram değerlerine çok fazla kafa yormadan çekim yapmaktır. Genellikle, ışığın yeterli olduğu durumlarda ve/veya sözü edilen ayarları değiştirmeye zaman bulunamadığı durumlar...
Devamı »
» Bizi Takip Edin!
Aktif Üye / Ziyaretçi
sezgin72, baracuda9, yahos, anteps, (4)