ludwin
ludwin (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Zaman Kesiti...

zaman kesiti hakkında yorumlarınızı bekliyorum...
120 tane senkron kamera aynı anda bir düzeneğe bağlanıp fotoğraflar çekilerek adobe premiere programına aktarılarak 1 saniyede 20 fotoğraf halinde işlenerek görüntü haline getiriliyor ve zaman kesiti ortaya çıkıyor...

Tarih: 27 Temmuz 2004, 19:16 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

evet biz güzel bir olay ama bnun çekecek kadar kamera bir araya getiremedik birgün deneriz inşallah

Tarih: 27 Temmuz 2004, 19:26 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Hocam düşünebiliyormusun 120 tane 1Ds way bee....
ula matrix bilem yapabilirz

Tarih: 28 Temmuz 2004, 01:34 - İp: yok
flassv
flassv (editör)

pro buiş yaparız piyasada fazlaca 300d var bende ve arkadşımda 3 tane toplam biryerde buluşam
hepberezber
çekelim bir matrix

Tarih: 28 Temmuz 2004, 12:59 - İp: yok
celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

galiba beni ilgilendirmiyo ama sizi bu kadar heycanlandıranın ne olduğunu anlamadım nedir bu zaman kesiti

Tarih: 28 Temmuz 2004, 13:43 - İp: yok
flassv
flassv (editör)

matrix veya benzeri filimlerde bazı reklam larda adam havaya zıplar başlangıçta adma kameraya dikdurur ve aniden donar kamera adamın cevresini döner ama adam olduyarda sanki donmuşgibi harkersia duru sonra adm hareketine devamseder ama klasık anlamda hiçbir kameraile bu görüntüyü elde edemezsin çekim ik fofgrAFMAKİNESİ VE SON MAKİNENİN YERİNDE video kamer vardır ara boşlugu makinelaeden alınfotograflar doldurur video görüntü saniyede 25 fotografın arkak arkaya yerleştirilmesi ile oluşur.

Tarih: 28 Temmuz 2004, 13:55 - İp: yok
celenli
celenli (üye)
İstanbul / Meraklı

süper açıklayıcı oldu valla sağol harbi çok iyii haa matrix haa süper.

Tarih: 28 Temmuz 2004, 20:41 - İp: yok
  • 1