olusum
olusum (üye)
İzmir / Amatör

Yardım Lütfen

selam arkadaslar ben reklam ajansında calışıyorum eos 350 d makinam var sorunum ise altın alyans cekimi için ne yapmam gerektiği ince detaylarla yardım ederseniz sevinirim.

Tarih: 11 Mart 2006, 09:44 - İp: yok
sarucabey
sarucabey (üye)
Kocaeli / Meraklı

aynı makineden hüsmenaga nicki arkadaşta var o yardımlı olabilir makine o iyi anlar

hüsmenaga inşallah kzıdırmamışızdır sizi

Tarih: 11 Mart 2006, 16:09 - İp: 194.***.**9.29
ayen
ayen (üye)
Kayseri / Amatör

merhabalar..
siteye yeni üye oldugum için nereye msj yazmam gerektigini bulamadım.o yüzden burdan yanıtlaya bastım.
öncelikle sizlerle paylaşmak istedigim bi kaç şey var.bu konuda beni bilgilendirirseniz cok memnun olurum.
kayseride yaşıyorum.7 senedir amatör çekim yapıyorum.ama bu konuda ne eğitim aldım nede herhangi bi stüdyoda calıştım.elimde makina sağı solu çekiyorum.
kayseride yaşadıgım için kurs veren yada yardımcı olabilecek birilerinide bulamadım.
deli gibi fotograf hastasıyım.en son bu işi öğrenmem için kayserinin iyi bi fotografcısının yanında calışmaya başladım.
22 yasında cırak olmaz diyerek geri cevirmek istesede beni.ısrarlarıma dayanamadı.para istemediğimi söyledim.her işi yapıyorum onun yanında.bir tek foto cekmiyorum
ben fotograf asığıyım.ne olur bana akıl verin.nasıl yada ne şekilde kendimi yetiştirebilirim...
kitap söyleyin alıp ezberleyeyim.kaynak belirtin onada ulaşmak için herşeyi yapayım..bu iş kitaptan öğrenilir mi?
ltfen bu konuda beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.
işe gireli üç gün oldu ama anladım ki orda öğrenemeyeceğim bu işi..
yinede fotograf sevgisi,belki birşeyler öğrenebilirim düşüncesi enkenden oraya gidip en geç cıkmama sebep olan tek şey(ltfn yardım!!!

Tarih: 11 Mart 2006, 22:22 - İp: 81.***.**4.123
  • 1