vortexbox
vortexbox (üye)
İstanbul / Firma

Ürün Çekimi Ekipmanları Yardım [:?:]

İyi Günler Arkadaşlar Kısıtlı Bir Bütce İle Kendi İşimi Yapmaya Çalışıyorum Ayakkabı Tasarımları Ve E-ticaret Sitesi Üzerinden Satış Yapıcam.

Yaptığım İşi Görsel Açıdanda Mükenmel Olmasını İstiyorum.
Ürünlerin Fotoğraflarını Çektirmek İçin Bir Kaç Firma İle Görüştüm Yanlız Çok Uçuk Fiyatlar Veriyorlar.

Bende Kolları Sıvayıp Kendi Sitemi Ve Fotoğraflarımı Çekmeye Karar Verdim Web Sitesi Konusunda Bir Arkdaşım Yardımcı Oluyor. Yanlız Fotoğraf Makinem Vs. Ekipmanlarım Mevcut Deyil Ve Nasıl Bir Makine Kullanıcağımı Bilmiyorum.

İnternetten Araştırma Yaptım Ve Bu Ekipmanları Kiralıyan Firmalar Mevcut. Yanlız Hangi Ekipmanları Kiralamam Gerekiyor Hiçbir Bilgim Yok.

Sizden İsteğim Spotlar, Lens, Makine, Perde vs. Gibi Ekipmanların Hangilerini Kiralamam Gerektiği Hakkında Bilgi İstiyorum .

Bu Siteden Kiralamayı Düşünüyorum Araştırıp Ona Göre Söylerseniz Sevinirim . Bildiğiniz Başka Firmalar Var İsede Oralarda Olur.

Yardımcı Olan Türm Arkadaşlara Çok Teşekkür Ederim.

#vortexbox' tarafından 01.03.2012 16:07:50 tarihinde düzenlendi.

#vortexbox' tarafından 01.03.2012 16:10:26 tarihinde düzenlendi.

[/IMG]

[/IMG]

[/IMG]

#vortexbox' tarafından 01.03.2012 16:11:53 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Mart 2012, 13:48 - İp: 85.***.**0.150
oldies
oldies (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

hocam sizin işiniz ekipman kiralam ile olıcak iş değil burda ışık bilgisi makine bilgisi yani kısaca fotografçılık alanında teknik bilgi gerekir bunlar sizde mevcutmu aynızamanda ürünfotografı çektin bunlada bitmiyor gerekli düzenlemeler için grafik tasarım programları kullanmanız gerekli o yüzden bir uzmandan yardım almanız en iysi
adet başına ne kadar fiyat verdiler size ?

Tarih: 1 Mart 2012, 15:07 - İp: 88.***.**4.184
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

bu bir reklamdır

Tarih: 1 Mart 2012, 15:14 - İp: 95.***.**5.109
vortexbox
vortexbox (üye)
İstanbul / Firma

remi5861

Reklam Deyil Sade O Sitede Fazla Ekipman Olduğunu Düşündüğüm İçin Söyledim Ama Siliyorum O Kısmı

oldies

100 Adet Fotoğraf 3 Dk Video 12 Bin Tl
100 Adet Fotoğraf 3 Dk Video 5 Bin Tl

Günlük Çekim İçin 100 $ İstiyen Var

Çok Yada Az Diyemiyorum Piyasası Hakkındada Çok Fikrim Yok Yanlız Bu Şekilde İse Fiyatlar Çok Yüksek Benim Açımdan

Tarih: 1 Mart 2012, 16:07 - İp: 85.***.**0.150
vortexbox
vortexbox (üye)
İstanbul / Firma

Tam olarak İstediğim Resimler bu Şekilde

Tarih: 1 Mart 2012, 16:12 - İp: 85.***.**0.150
oldies
oldies (üye)

hocam sen katalog çekimimi yapıcan yoksa eticaret sitesine ürün fotografımı çekicen

Tarih: 1 Mart 2012, 16:29 - İp: 88.***.**4.184
oldies
oldies (üye)

http://ozgurcedusler.blogcu.com/bayan-abiye-ayakkabilar-ayakkabi-ayakkabi-dunyasi/4410023[/IMG]

#oldies' tarafından 01.03.2012 16:59:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Mart 2012, 16:34 - İp: 88.***.**4.184
vortexbox
vortexbox (üye)
İstanbul / Firma

evt o blogdakiler gibi ürün çekimi yapıcam ayrıca bi kaç tanede katolog tarzı çekim yapmak istiyorum . Fotoğrafları Editliyebilecek bi arkadaşım var yanlız oda çekim bilmiyor işte Ekipman Kiralayıp Bi Şekilde Çıkıcaz İşin İçinden

Tarih: 1 Mart 2012, 17:36 - İp: 85.***.**0.150
oldies
oldies (üye)

bu işte bilgi tecrübe şart kiralamak uyguna geliyosa kirala ama işin altından kalkmak için muhakkak teknik bilgi gerekir fotografçılıkta bilginyoksa e ticaret göze hitab eden bir pazarlama satışı gerektirir
göze güzel gelmeyen ürünler yani iyi pozlanmamış ürünler satışı zorlaştırır iş yapan site lere bak çekimlerine bak dene gör derim birde kendin çekersen kendi çektiklerini onlarla kıyasla

Tarih: 1 Mart 2012, 17:56 - İp: 88.***.**4.184
  • 1