mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Time Lapse

ucuz bir timer yardımıyla çektiğim. lightroom'da renk müdahelesi yapıp premiere'de finali yaptığım görüntü:

Tarih: 19 Mayıs 2016, 20:37 - İp: 85.***.**3.41
nikonfili
nikonfili (üye)
Yurtdışı / Amatör

elinize sağlık, emek vermişsiniz, güzel olmuş. Ama temel amacı fotoğraf olan bir sitede emeğini buraya koyup yalandan da olsa güzel olmuş , şurası da şöyle olsaydı daha iyi olurdu diye yorum beklemek biraz saflık oluyor sanırım..

buraya anca google da cevabı olan soruları sorup cevaplar için teşekkür bile etmeyenler gelsin

sonuç:

ben artık paylaşım yapmamaya karar verdim.

Tarih: 20 Mayıs 2016, 09:34 - İp: 85.***.**1.207
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Kesim bey üyelik tarihime bakarsanız 11,5 yıldır forumda olduğumu görebilirsiniz ve üst satırlara yazdıklarınızı onlarca belki yüzlerce kez okudum.. Sanal bir ortamda buluşuyoruz, her kesimden her kültürden kimseler.. teşekkür etmenin gereği vs.. hiç söylenmemiş, görmemiş kimseler de var. Benim paylaşımlarım belki dikkatinizi çekmiştir; hep soru işareti veya işaretleri bırakırım.. Ortak paydası fotoğraf olan site ziyaretçisi arkadaşlar, bazısı çözer yazdıklarımı, bazısıda ek sorular ve konulara başvurur..

Yorum bekleme durumunda olsaydım, emin olun "çekim teknikleri" bölümünde değil başka sayfalarda konu açardım..

"iyilik yap, denize at." derler ya...

Işığınız bol, kadrajınız geniş olsun.

Tarih: 20 Mayıs 2016, 21:30 - İp: 88.***.**1.173
  • 1