gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

National Geographic Eğitim Cd'leri

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 19 Nisan 2007, 20:22 - İp: 88.***.**3.206
eleven11
eleven11 (üye)
Eskişehir / Meraklı

merhabe arkadslar ben bu bütün denilenleri yaptım ama çallıstrmak bir türlü nasip olmadı sürekli aynı hata "dogru cd rom u yerleştirn" bu işi bilen biri varsa etraflıca anlatabilirse çok memnun olcam şimdiden teşekkürler.

Tarih: 16 Eylül 2007, 01:57 - İp: 88.***.**5.225
mtguzel
mtguzel (üye)
İzmir / Amatör

Biraz geç oldu ama yine de yazayım.

evet CDler Vista'da çalışmıyor. Bill Gates'a istediğiniz kadar istediğinizi söyleyebilirsiniz. Ancak sorunu çözmenin bir yolu var ki Vista kullanmaya devam ettiğiniz sürece lazım olacaktır. Virtual PC yükleyin. Microsoftun sitesinde ücretsiz bulabilirsiniz. Bu Vista üztünde sanal bir bilgisayar oluşturuyor. Daha sonra da Virtual PC üstüne Windows XP yükleyin. O zaman Cdler ve diğer Vista uyumsuz programlar çalışıyor.

Tarih: 5 Ekim 2007, 17:37 - İp: 212.***.**1.179
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

Başlarda dediğim gibi:

- ben xp kullanıyorum ve pek sorun yaşamadım. badir olarak bir sorun çıkıyordu oda yükleyince ilk çalıştırdıktan sonra bir daha ki açılışta hata veriyordu. ama tekrar yükleyince düzeliyordu.

- ama sorun yaşamak istemiyorsanız cd ye yakmanızı öneririm. böylece hata vermez. ama vista kullanıyorsanız eğer mtguzel arkadaşımızın dediğini uygulayın bence.

Tarih: 10 Ekim 2007, 12:15 - İp: 88.***.**5.87
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

arkadaşlar bu cd ler türkçemi

Tarih: 23 Ekim 2007, 22:06 - İp: 88.***.**8.239
hasen_ns
hasen_ns (üye)
İstanbul / Firma

Valla Allah razı olsun. Çok makbule geçti. Bende böyle bi şey arıyordum. ÇOk teşekkürler. sağlıcakla kalın

Tarih: 31 Ekim 2007, 13:24 - İp: 85.***.**9.148
m.a.d
m.a.d (üye)
İstanbul / Meraklı

paylaşım için teşekkürler bende indiriyorum ve çok zaman alıo yaw üç gündür indiremedim bugün cd 3 ü bitiricem inşallah yarın evde olacağım için kotalı olcak indiremicem ama bence süper oldu teşekkürler

Tarih: 3 Kasım 2007, 10:37 - İp: 88.***.**0.78
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

linkler hala çalışıyor... indirmek isteyene kolay gelsin...

Evet cd ler tamamiyle türkçedir...

#gurhan_87' tarafından 29.12.2007 10:18:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Aralık 2007, 10:16 - İp: 88.***.**6.142
defender53
defender53 (üye)
İzmir / Amatör

arkadaşlar 0212 630 17 00 nolu ng çağrı merkezini arayarak 15ytl karşılığında sipariş verebilirsiniz.böylece yıllarca saklayacağımız orjinal cd lerimiz olur hemde cd lerin yapımında emeği gecenlerin emeğine saygı göstermiş oluruz..

Tarih: 29 Aralık 2007, 23:36 - İp: 85.***.**8.25
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

tabi ki mutlaka.. ben sadece bulamıyanlar için yazmıştım... tabi ki her zaman en iyisi ORGİNAL olarak almaktır...

Tarih: 30 Aralık 2007, 10:10 - İp: 85.***.**3.150
sarpel
sarpel (üye)
İstanbul / Meraklı

üstad
linklerin tamamını indirdim çok teşekkür ediyorum..
henüz bilgisayara kurmadım ama çok işime yarayacağı kesin..
tekrar tekrar teşekkürler..

Tarih: 31 Aralık 2007, 00:00 - İp: 88.***.**0.74