gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

National Geographic Eğitim Cd’leri

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 19 Nisan 2007, 20:22 - İp: 88.***.**3.206
ufukoner
ufukoner (üye)
İstanbul / Amatör

ben rapidshere den nasıl indirileceğini bilemiyorum yardımcı olurmusunuz?

Tarih: 20 Nisan 2007, 11:30 - İp: 85.***.**1.69
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

sayfayı browserda aç. en altta premium ve free seçeneği var. free yazan yere tıkla ve orada bir güvenlik kodu çıkar. o kodu aynen altta bulunan boş kutucuğua yaz ve enter a bas. ve yükleme başlasın...

not: 2. bir yüklemede zaman hatası verirse. interneti kapatın ve tekrar açın. bu şekilde indirebilirsiniz. yani her partta kapatıp yeniden açın interneti.

#gurhan_87' tarafından 20.04.2007 12:43:05 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Nisan 2007, 12:42 - İp: 88.***.**7.180
baykaran
baykaran (üye)
İstanbul / Meraklı

selamlar...bu rar dosyaların ilk 3. sü vista da hata veriyor...benden başka aynı sorunu yaşayanlar varmı acaba?

Tarih: 21 Nisan 2007, 23:59 - İp: 85.***.**4.35
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

partlar çalışıyor. çünkü ben indirip denedim. ve çok güzel bir kaynak herkese öneririm. bilenede, bilmeyenede.

#gurhan_87' tarafından 22.04.2007 07:41:49 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Nisan 2007, 07:39 - İp: 88.***.**3.91
baykaran
baykaran (üye)
İstanbul / Meraklı

1.cd yi hazırladım...kendisi yükleme yapıyor. ve ana ekrana bölüm:1 gözlemlemeyi öğreniyoruz kısmına basınca:

Run-time errror '7':
out of memory

hatası veriyor..(Vista kullanıyorum)..nedenini biliyormusunuz...

Tarih: 22 Nisan 2007, 12:48 - İp: 85.***.**6.46
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

bende de bir hata vermişti ''run time errror'' diye. kapatıp başka zaman açtığımda bu hatayı verdi. bende sildim tekrar yükledim hata düzeldi. bel ki rastlantıydı ama genel olarak sorunu bilmiyorum.

Tarih: 22 Nisan 2007, 12:53 - İp: 88.***.**3.91
baykaran
baykaran (üye)
İstanbul / Meraklı

sizinde sisteminiz Vista mıyda acaba...
dergiyi aradım sordum..Vista' da kesinlikle çalışmaz dediler...

Tarih: 22 Nisan 2007, 13:26 - İp: 88.***.**1.89
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

vistada çalışır mı çalışmaz mı bilmiyorum ama ben xp home kullanıyorum...

Tarih: 22 Nisan 2007, 13:28 - İp: 88.***.**3.91
baykaran
baykaran (üye)
İstanbul / Meraklı

o zaman demek ki derginin danışma hattındaki(0212-630 17 00) yetkililer doğru söylemiş..kesinlikle VISTA' da çalışmaz demişlerdi çünkü...herkese duyurulur....

Tarih: 22 Nisan 2007, 13:38 - İp: 88.***.**1.89
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

ben vistada çalışmadığını billmiyordum... benim yüzünden boşuna indirmiş oldun.. özür dilerim...

Tarih: 22 Nisan 2007, 13:40 - İp: 88.***.**3.91