aydinyener
aydinyener (üye)
Sakarya / Amatör

Kodak P880 Video Çekimi

Merhablar beyler yeni Kodak P880 aldım ancak birtürlü çektiğim videolarda ses çıkmıyor. Acaba neden olabileceğine diar fikri olan varmı. Selamlar İyi bayramlar

Tarih: 11 Ekim 2007, 09:00 - İp: 81.***.**5.199
patirot
patirot (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben kullandım daha önce 880 burdan tarif etsemde bi çözümü olmaz sen en iyisi kullanma kılavuzuna bi göz at.

Tarih: 11 Ekim 2007, 09:26 - İp: 88.***.**4.206
aydinyener
aydinyener (üye)
Sakarya / Amatör

O kadrmı Çok Karışık

Tarih: 11 Ekim 2007, 09:32 - İp: 81.***.**5.199
aydinyener
aydinyener (üye)
Sakarya / Amatör

Bu arada makinenin kullanma klavuzu yok ikinci el aldım. Lütfen yardımcı olun...

Tarih: 11 Ekim 2007, 09:37 - İp: 81.***.**5.199
aydinyener
aydinyener (üye)
Sakarya / Amatör

Lütfen yardım edin. Cevap bekliyorum

Tarih: 11 Ekim 2007, 10:29 - İp: 81.***.**5.199
draven
draven (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba,

Çektiğiniz videoyu kamerada izlerken de mi ses alamıyorsunuz acaba? Yoksa PC'ye aktardığınızda mı ses yok?

Kamerada izlerken ses yok diyorsanız, makinenizi fabrika ayarlarına döndürmenizi tavsiye edebilirim. Yine düzelmediyse, firmware sürümünü 1.02'ye yükseltebilirsiniz. Bunların kesin düzelteceğine dair kesin bir şey söyleyemem.
(1.02 sürümünden sonra makineniz donmaya başlarsa http://forum.netfotograf.com/firmware_upgrade.asp?msg_id=2311 adresindeki yazımı inceleyiniz.)

Cevabınız PC'de ses yok ise Quicktime'ın son sürümünü ya da Quicktime Alternative adlı codeci yüklemenizi tavsiye ederim.

Tarih: 1 Haziran 2010, 14:45 - İp: 88.***.**8.226
gelweri
gelweri (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Aydın Bey aynı sorunu Ben de yaşıyorum Önceleri öyle bir şey yoktu ama birden videolardan ses çıkmaz oldu sesler sadece bmakinenın çıtırtılarını ve mikrofon hışırtıları şeklinde. Bir ayarla alakalıdır diye düşünüyorum. Ben bulamadım...
Ne bilgisayarda ne de fotomakinesinde videolardan ses çıkmıyor . bu soruna bu zamana kadar çözüm bulunmamışsa bende biraz umutsuz olarak başlığa ekledim belki birileri yıllar sanrada olsa görüp bir cevap yazar. saygılarımla......

Tarih: 13 Ekim 2011, 16:11 - İp: 31.***.**6.133
  • 1