kupabaskı
kupabaskı (üye)
Denizli / Firma

Kamera Çekim Teknikleri

1 KAMERAYI ÇALIŞTIRDIKTAN SONRA ANİ DÖNÜŞLER YAPMAYIN VE ELİNİZİ FAZLA TİTRETMEYİN.

2 ZOOMLA OYNAMA ALIŞKANLIĞINI BIRAKIN.SEĞREDERKEN RAHATSIZ OLABİLİRSİNİZ.

3 KAMERANIZI HAMAM HAVUZ AŞIRI NEMLİ ORTAMLARDAN UZAK TUTUN EĞER TUTAMAYIP KAMERANIZ BİLMEDİĞİNİZ BİR İŞARET VERİYOSA KASETİ ÇIKARIP BİRAZ AÇIK BIRAKTIKTAN SONRA TABİ NEMLİ ORTAMDAN ÇIKTIKTANSONRA YAPACAKSINIZ BU İŞİ NEM GİDİNCE KASETİ TEKRAR TAKIP ÇEKİM YAPABİLİRSİNİZ.

4 KAMERANIZDA Kİ EFECKLERİ MUTLAKA KASETİ TAKMADAN ÖNCE DENEYİN VE ÇEKİME GÖRE EFECK AYARLAYIN.

5 UZUN SÜRE ÇEKİM YAPILACAKSANIZ MUTLAKA SEHPA BULUNDURUN SEHPA AYARINI HAFİF DOKUNDUĞUZDA BİLE KAMERANIZ YÖN DEĞİŞTİRECEK GİBİ AYARLAYIN.

6 BU ÇOK ÖNEMLİ ÇEKTİĞİNİZ GÖRÜNTÜYÜ ÇEKİM ARALARINDA KAMERADA İZLEMEYİN EĞER İZLERSENİZ ARADA BOŞLUK OLACAKTIR.

7 KESETLERİNİZİ SP LEYERDE ÇEKİN BÖYLELİKLE DAHA KALİTELİ GÖRÜNTÜLER ELDE EDECEKSİNİZ.

8 KASETLERİNİZİN AYNI KALİTEDE ÇIKMASINI İSTİYOSANIZ ARŞİV YAPARKEN DVD FORMATINDA KAYDETTİRİN.

ŞİMDİLİK BENİM ÇEKİMLERDEN ÖĞRENDİĞİM BUNLAR İNŞALLAH YARARLI OLUR SİZLERE İYİ FİLM KARELERİ HEPİNİZE.

Tarih: 14 Ağustos 2007, 21:58 - İp: 88.***.**8.201
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

paylaşımcı seniiiiiiiii

Tarih: 16 Ağustos 2007, 01:31 - İp: 88.***.**5.45
fatalboy89
fatalboy89 (üye)
Denizli / Meraklı

teşekkürler dostum paylaşımın gerçekten işime yarıcak

Tarih: 3 Eylül 2007, 22:08 - İp: 88.***.**7.209
resimtamir
resimtamir (üye)
Edirne / Stüdyo Fotoğrafçısı

saol

Tarih: 3 Mart 2008, 12:46 - İp: 88.***.**6.227
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

bu faydalı bılgıler ıcın tesekürler kardesım bırde vıdeo kamara cekım ve özelıkler hakında bı bıldıgın sıte varmı sımdıden tesekürler kupabaskı kardesım

Tarih: 23 Mart 2008, 19:15 - İp: 88.***.**8.40
ggggülümse
ggggülümse (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

tşkler dostum açıklamalrın için bundan sonra daha dikkat ederiz...

Tarih: 5 Nisan 2008, 17:30 - İp: 78.***.**2.121
  • 1