tutastes
tutastes (üye)
İstanbul / Meraklı

Fotoğraflara Yer Konumu Ekleme Hakkında

Merhaba,
Panasonic DMC LX100 makine aldım gelişmiş kullanma kılavuzunda yer konumu ekleme şuraya bas gönder çekilmiş resimlere yer konumu yazar diyor ama aklıma takılan bir şey var.

Geçenlerde denemeler yapmak için gezdim fotoğraflar çektim her bölgede çektiğime yer konumu yazdım
Yanı karaköy, galataköprüsü, eminönü de çetiğim resimlere galataköprüde telefona bağladım yer konumu yazdım, saray burnuna gittim gülhane parkına gittim çektim gülhane parkında telefona bağladım yer konumu yazdım, sultanahmete gittim fotoğraflar çektim oradada telefona bağladım yer konumu yazdım.

Yanı üç yerde sabit yerde telefona bağladım konumu yazdım kapattım, mantik olarak üç grup fotoğraflar üç konumda göstermesi gerekir ama evde baktım ki bir çok fotoğrafta hepsi değil geldiğim yerleri gösteriyor yanı örnek saray burnunda fotoğraf çektim buna gülhane parki içinde yer konumu yazdım gülhane parki göstermesi gerekirken saray burnu gösteriyor bu nasıl oldu anlamadım

İşte sorum ben sarayburnunda yer yazmadığım halde nasıl gösterdi? bu işin mantiği nasıldır acaba?

Telefonda bu ekranı açıyorum

Batch send butona basıyorum bu ekran geliyor Yes diyorum

Veri göndermeye başlıyor

Sonra bu pencere geliyor eğer Erase desem önceden yazılmış yer verileri siliyor bu verileri siliyor Cancel diyorum

Bu pencere geliyor Write diyorum yer verileri fotoğraflara yazıyor

Hepsi bu

#tutastes' tarafından 10.05.2015 23:07:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Mayıs 2015, 23:05 - İp: 88.***.**8.13