zsarica
zsarica (üye)
İstanbul / Meraklı

Canon A610 Sorun

ben canon A610 da istediğim keskinlikte istedğim çözünürlükte fotoğraf çekemiyorum. Auto da bile istediğim gibi olmuyo yardım edebilecek var mı?

Tarih: 4 Haziran 2006, 16:28 - İp: 88.***.**5.231
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba

Öncelikle a 610 mükemmel bi makine kesinlikle memnun kalmaman içi bi neden yok istediğin keskinlik veya istediğin çözünürlük ne derece onu bilmiyorum ama eğer gerçekten net fotoğraflar çekemiyosan eminim ki makinende bi sorun var eğer garantiliyse yetkili servisine götür eğer diilse bu soruna ödeme yapman gerekebilir.

teşekkürler

Tarih: 5 Haziran 2006, 16:32 - İp: 88.***.**0.8
zsarica
zsarica (üye)
İstanbul / Meraklı

sağol kardeş
garantisi var alalı 1 ayı yeni geçti zaten ama bunun gerçekten sorunlu old. tam olarak nasıl anlayacağım. çok hevesliyken foto çekme hevesim azaldı. bi güneşli havada foto çeksem senin tarif ettiğin sana yollasan bi yorum yapar mısın?

Tarih: 5 Haziran 2006, 18:38 - İp: 88.***.**6.3
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

tabiki gönderbilirsin.Makinnenin ayarlarylar ilgili bi sorunun olabilirmi o aklıma geldi manuel focus a almış olablirimisin yanii yada makinen odak noktası farklı bi yerdeyken sen fotoyu çekiyor olablilrmisn acaba?

Tarih: 5 Haziran 2006, 18:51 - İp: 88.***.**0.8
zsarica
zsarica (üye)
İstanbul / Meraklı

kardeş sıraladığın sorunlar mantıklı gibi gözüktü ama. biraz açar mısın gerçekten makinamı tanımıyorum bana yardımcı olursan çok mutlu olurum [email protected] istersen msn den istersen burdan. çok teşekkür ederim.

Tarih: 5 Haziran 2006, 20:34 - İp: 88.***.**6.3
  • 1