leosayer
leosayer (üye)
Ankara / Amatör

Antika Çekimleri İçin Yardım !!

Arkadaşlar merhaba antikacıya ait eserlerin tarihçelerini ve resimleri gösterir özellikte
kitap çalışması yapacağım, yakın bir arkadaşım aracılığı ile benden böyle bir istekte bulunuldu, yaklaşık 300 parça eser var, bunların resimlerini çekip, tarihçeleri ile kaliteli bir baskı ve kaliteli bir ciltle kitap haline getirmem gerekiyor. İşin aslı çekimden’de çok anlamam 5 MP’lik bir samsung marka digital fotoğraf makinem var, ışıklandırma, yada fon için bir şeyler hazırlamam gerekiyor mu? Bu teklif benim için maddi açıdan çok önemli hem de önemli bir referans olacak bu nedenle sizlerden yardım talebinde bulundum eğer çekim konusunda da bilgi verirseniz inanın çok iyilik yapmış olursunuz. Birde bu çalışma için sizce ne kadar ücret istemeliyim, yada piyasada kaç liraya yapılıyor. Teşekkürler...

Tarih: 7 Aralık 2006, 11:24 - İp: 88.***.**2.63
istanbullu
istanbullu (üye)
Balıkesir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu iş seni aşar kardeş.
Sen eniyisi ihtisas sahibi olduğun kısmı hazırla diğer işleri işin uzmanı kişilere bırak.Çünki bu işler ekip
çalışması ile olur.

Tarih: 7 Aralık 2006, 11:56 - İp: 88.***.**7.248
leosayer
leosayer (üye)
Ankara / Amatör

istanbullu arkadaşın dediği doğru aslında ilgi konum çekim değil daha çok grafik ve tasarım, photoshop konusunda uzmanım ışık ve renk ayarlarını,fon temizleme işlerini photoshopta yapsam bir noktada iyi bir sonuç elde etmiş olmazmıyım

Tarih: 7 Aralık 2006, 12:46 - İp: 88.***.**2.63
abugra
abugra (üye)
Bursa / Amatör

Katalog çalışmaları için müşteriden verileri toplarken en önemli malzeme fotoğraflardır. Çok kaliteli fotoğraflar gelir ve siz bembeyaz zemine fotoğrafı koyarsınız. Zorlamaya gerek yok öylece bırak. Bitti.

Tarih: 7 Aralık 2006, 19:36 - İp: 88.***.**7.233
  • 1