leoparis
leoparis (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

Yardım!! Hp Foto Paper

hp photosmart 8250 kullanıorum . kart olarak mitsubishi kullanırdım sorun yoktu.fakat hp nin foto paperi aldım .üzerinde foto durmuor dokununca çıkıor printer ayarlarında doğru kağır seçiminide yaptığımı sanıyorum . bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum .şimdiden teşekkürler...
not: hp nin hem parlak hemde mat kartında da sonuç negativ epsonun kağıdındada dağılma oluo.suyu gördümü foto uçuyo

Tarih: 5 Mart 2007, 23:44 - İp: 88.***.**8.107
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

FOTOGRAFA NIYE SU DEGDİRİYORSUNUZKİ???

Tarih: 6 Mart 2007, 00:22 - İp: 88.***.**3.117
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam kardeş bende daha önceleri kullandım ama bendeki epsondu ama hp kagıt ve caretta kagıtlarda genelde dagılma ve kuruma sıkıntısı yaşanıyor ama ucuz olması cazip geldigi için almıştım sana tavsiyem ilk kullandıgın misubisi kullan

Tarih: 6 Mart 2007, 01:09 - İp: 88.***.**1.140
foto1baris
foto1baris (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeşim hp makinalardan baskı yapılmaz silinir bence sen en iyisi epson al kullan halbuki ben sana ooo kadar söledim
BENİMDE MSN ÇALINDI ARKADAŞIM BUNDAN SONRA foto_zulkuf@hotmailde olacam eklemek istersen sana yardımcı oliyim arkadaşım esen kalın

Tarih: 6 Mart 2007, 09:00 - İp: 85.***.**9.224
argun_17
argun_17 (üye)
Bursa / Amatör

ya hocam o problem bendede var.şimdi biyerde bir kağıt buldum markası taşer çeşme modeli makinadan çıkar çıkmaz kuruyomuş üstelik suya dayanıklıymış ondan çeşme adını vermişler.alcaktım ama en az 100 lü varmış 100tanesine 25 ytl diyor bide dedigi gibi çıkmazsa bende hp photosmart c4180 yazıcı var deniycem belki olur.

Tarih: 22 Ocak 2008, 19:54 - İp: 85.***.**9.12
  • 1