deneme
deneme (üye)
İstanbul / Meraklı

Uygun Fiyata Fotoğraf Kağıdı Temini

Dijital baskı için, sorunsuz fotoğraf kağıtlarını uygun fiyatla nereden temin edebilirim.

Tarih: 18 Haziran 2004, 12:53 - İp: yok
foto_omer
foto_omer (üye)
Ankara / Amatör

cevap alabilidin mi birilerinden biz de arıyoruz selamlar kolaygele

Tarih: 26 Nisan 2009, 15:27 - İp: 88.***.**8.79
bndrs
bndrs (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Yurt dışında üreten firma vardı firmayı adresini telefonunu buldum fakat yalan olmuşlar telefonları yanıt vermiyor. Haftaya oradan birilerini adrese göndereceğim bakalım artık yarın ola hayrola.

Sirkecide var muadili kart getiren onlarda bir dahaki ay mal gelecek felan diyorlar ama sanmıyorum onlarda bahsettiğim firmayla çalışmışlar gibi gözüküyor.

Tarih: 30 Nisan 2009, 01:38 - İp: 78.***.**9.162
bbcimen
bbcimen (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba kağıt konusunda yardımcı olabilirim msn [email protected]

Tarih: 14 Mayıs 2009, 17:59 - İp: 78.***.**7.224
zeiss-ikon
zeiss-ikon (üye)
Manisa / Meraklı

Bir Arkaadaşımız getiriyor.Uygun fotoğraf kağıdından bahsediyorsanız mümkündür ,kağıtların uzunluğu 5oo Metre arkasında yazısı yok ama emisyonu fuji cristal yanlız kağıtlar mat dır fiyatıda normal ithalatçıya göre yaklaşık % 1o-15 arasında fiyatı ucuz nakittir isterseniz yüklü kağıt alırsanız sizinle temas kurulabilir.Yada bayatlamış kağıtları yurt dışından ucuza getirmek mümkün ama yazık taze olanlarda fiyat farkı o kadar eğer 5oo-1000 arası alırsanız nakit fiyatta tahmin ediyorum % 25 gibi bir fiyat indirimi söz konusu olabilir.Ebat adet yazın mesajınızı okuyup sizinle temas kurulur.sayğılar

Tarih: 6 Haziran 2009, 19:47 - İp: 78.***.**4.41
  • 1