f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

Uyarı

bu aralar dikkatimi çekiyor bu 'uyarı' birileri masa altından sopa gösterir misali koyup duruyor. İyi güzelde yasal bi yaptırıma maruz kalmış olan veya bununla ilgili çekinceleri olan arkadaşlar varmıdır? Ne zaman gerçek anlamda hukuk devleti olucağız o zaman bu uyarıları ciddiye almaya başlayacağız umarım. O yüzden bu uyarı sopasını bi kenara bırakalım kimsenin de tınladığını zannetmiyorum. saygılar...

Tarih: 11 Eylül 2009, 14:07 - İp: 78.***.**3.59
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

hayır bence yanlış düşünüyor. site kuralları çerçevesinde hareket etmelisiniz sadece (benim görüşüm)
tartışma ve bilgi edinmek için için forum
ilan alacak verecek fiyat bilgisi için seri ilanlar bölümü vardır.
yoksa forumda reklam yapılıyor oluyor ve siteye parayla reklam verenler enayi yerine konmuş oluyor. bir nevi hakları yaniliyor.
zira artık insanlarımız ucuz reklamcılığı (gerilla reklamcılık) benimmsemiş ne vursak kardır mantığıyla hareket etmektedirler.
bir konu hakkında yaerdım istendiğinde direk reklamlarını yayınlıyorlar. işte bu yüzden kurallar konmuştur(bence)
uyulması gereklidir.
kimseye masa altından sopa gösterilmez burada. en azından ben görmedim.
saygılar.

Tarih: 11 Eylül 2009, 19:49 - İp: 88.***.**0.232
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Aslında bir uyarı daha yapmak gerekir.. Seri ilan bölümüne sınırsız ilan verebilmek için uygulamada olan, ücretli üyeliğe güvenipde.. Forumda astığım astık kestiğim kestik şeklinde davranılamayacağına dair.. Site idaresinin demokratik davranışlarının, kimi zaman istismar edildiğini görüyorum..

Selam ve saygılar.. Yaklaşan Ramazan bayramımız mübarek olsun..

Tarih: 17 Eylül 2009, 17:10 - İp: 78.***.**1.136
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 17:21 - İp: 88.***.**8.253
  • 1