lenta
lenta (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Sony Termal Kağıt

SONY TERMAL KAĞIT VE MAKİNA SATAN SONY BAYİLERİ PİYASADA KAĞIT OLMADIĞI İÇİN ELLERİNDEKİ STOKLARI FAHİŞ FİAYATLARLA MÜŞTERİLERİNE SATMAK İSTİYORLAR MAKİNALARI ZAMANINDA BU ÜRÜNLERİN ARKASINDAYIZ DİYEN FİRMALAR ŞU AN NEYİN ARKASINA SAKLANIYORKAR NORMAL FİYATI 570TL.OLAN KAĞITLARI 700 TL.YE SATAN SONY FİRMASININ TYETKİLİ BAYİLEERİ BERKEL TİC.PAKO DİJ.VS.MÜŞTERİLRİNİN MAHRUMİYETİNİ KULLANAN KİŞİLERİ KINIYORUM

Tarih: 5 Nisan 2012, 10:48 - İp: 188.***.**4.120
serhatpnk
serhatpnk (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

aynen sana katılıyorum makineleri satarkene fiyatlar düşer ama çıkmaz dediler sonra dolar yükseldi dediler anlayacagın bunların yaptıgı tam fırsatcılık ticaretle alakası yok

Tarih: 5 Nisan 2012, 11:19 - İp: 88.***.**9.87
betavideo
betavideo (üye)
Aydın / Özel Gün Fotoğrafçısı

lenta arakadaş size aynen katılıyorum ve ilave olarak herkesi uyarıyorum. arkadaşlar burada ilk kez yazıyorum ve herkesi uyarıyorum pako firmasına ve sahibi bülent yolcuya hiç güvenmeyin bize attığı kazık ve tutmadığı sözler yetmiyormuş gibi birde kendisinden sıfır diye satın aldığımı SONY UPDR termal 23000 baskı yapmış çıktı sıkandal büyümesin diye ocak elektronik araya girip ücretsiz kafa değiştirdi herkes uyanık olsun biz yandık başkaları yanmasın herkesi uyarıyom hayırlı işler dilerim inanmayan olursa ocak elektronicten öğrenebilir.

Tarih: 5 Nisan 2012, 12:12 - İp: 95.***.**0.173
pakodan
pakodan (üye)
İstanbul / Firma

Ahmet bey seen biliyorsun fiyatları biz belirlemiyoruz SONY belirliyor zammın ne size ne de bize faydası yok hepimize zarar veriyor ama bu zamları sanki biz yapmışiz gibi yazmana üzüldüm , kolay gelsin

Tarih: 6 Nisan 2012, 22:09 - İp: 88.***.**5.244
pakodan
pakodan (üye)
İstanbul / Firma

Nazmi arkadas 05 Nisan'da hakkımda yazdıklarını okuduktan sonra gercekleri herkes okusun ve senin nasıl bir insan olduğunu da bilsin diye cevap veriyorum on senedir hizmet verdigimiz  bu sektörde senden başka bir tek kisinin bile hakkımızda en ufacık bir şikayeti olmamış olması bizim nasıl bir firma oldugumuzu gosterir , burda tüm FOTOGRAFCI arkadaslara sesleniyorum benim ve firmam hakkında bir kez bile sorun yaşamislarsa veya ben onları yüz üstü bıraktıysam  lütfen yazsınlar ,kendime , firmama ve FOTOGRAFCI arkadaslara bu kadar güveniyorum gece gündüz her aradıklarında sorunlarını çözen bir insana kimse senin gibi iftira atmaz, senin konuya gelince bir tarafta SONY  servis HORİZON elektronik diğer tarafta Ocak elektronik Ege bölge müdürü yasar bey İSTANBUL merkezde şirket müdürü BARIŞ YAGCİLAR BİRDE SEN VE BEN VARIZ, BİZ OCAK ELEKTRONİKTEN SONY DR200 aldık ve sana sattık, sonra malzeme de almaya devam ettin sonra makinen arızalandi ve SONY servisi HORİZON elektroniğe gönderdin, orda makinenin 24.000 baskıda olduğunu söylediler ve sende ben bu kadar baski yapmadım dedin çünkü toplamda 9000 veya bilemedin en fazla 10000 olması gerekiyordu, servisten benide aradilar ve bende o makinenin basisinin enfazla 11000 olabilecegini soyledim, bunun uzerine sony servis makinenin seri numarasından takip etti ve makinenin sana satılmadan önce hemde epey önce sony servise BURSA bölgeden bir FOTOGRAFCI arkadas adına geldigini ve işlem yapıldığını gördü, ben  bu makineyi Bursa'ya satmadigima  göre nasıl olurda makine oradan tamire gelebilir ayrıca makineyi Bursa'da o tarihte satan Ocak elektronikten Mehmet zahterogludur, faturasi vardir, sonra ürün iade olarak Ocak elektronik istanbula gönderilmiştir, bu konudan yukarıda isimleri yazılı herkesin ve seninde haberin vardır, İZMİR bölgeden yasar bey ve şirket müdürü BARIS bey ben bizzat gorustum onlarda olan yanlışlığın farkına vardillar,bize yanlışlıkla iade olan ürünün satıldığını farketmislerdir ve olayı büyük bir olgunlukla ucretsiz kafa degisimi yaparak çözmüşlerdir, bu olayla ilgili tüm belgelerde şirketimde mevcuttur, iyi akşamlar 

Tarih: 6 Nisan 2012, 22:53 - İp: 88.***.**5.244
lenta
lenta (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

sony termal kağıdı pazarlayan ocak elektronik berkel tic.pako tic.sony firmasınını alt bayileri oldukları için ellerinde malzeme olmadığını belirtiyorlar.bu sıkıntının tamamen türkiye sony temsilcilerinin elinde olduğunu onlar türkiye ye kağıt getirmedikleri için piyasada sıkıntı olduğunu bayilerin kesinlikle bir suçu olmadığını pako tic.bülent beyle görüşmelerimiz sonucu ortaya çıkmıştır.ancak şu an türkiyede sony yetkilisi olmadığı için derdimizi çözebilecek kimse yok alt bayilerde günah keçisi biz olduk diyorlar onlarada hak vermek lazım.sony türkiye temsilcilerine ulaşabilirsek sıkıntımızı anlatıcaz fakat muhattap bulamayacağımızı söylüyorlar isyan etmekten başka çaremiz yok yetkililere de ulaşabilen varsa bizi de bilgilendirirse seviniriz.

Tarih: 7 Nisan 2012, 13:08 - İp: 88.***.**2.153
bymurat07
bymurat07 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

sana katılıyoru sevgili arkadaşım ay sorundan bende mağdurum makineye kağtıt almaktansa kağıdı ile birlikte verilen çin malı baskı makinalarını almayı düşünüyorum kağıt maliyeti ile zaten alacağım makinayı karşılıyor birbirini amorti ediyor bu tip ticaretini adam gibi yapmayanlarıda eshefle kınıyorum avrupada aynı kağdıdın 15*21 ebatı 411 tlye satılırken türkiyede 700 750 tl arası yazık bu ülkede ticaret yapan esnefa

Tarih: 16 Mayıs 2012, 13:09 - İp: 94.***.**3.206
  • 1