fotoloji
fotoloji (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sony Kagıt Çok Pahalandı

sony kagıda çok zam koymuşlar 240-şimdi352

Tarih: 4 Aralık 2008, 15:33 - İp: 88.***.**1.130
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

hepsi aynı şekilde zamlandı kardeş. döviz artışı haricinde gelen zama anlam veremedim. bende shinko 9045 var kullanmıyorum.

Tarih: 4 Aralık 2008, 15:58 - İp: 85.***.**5.21
irren
irren (üye)
Samsun / Özel Gün Fotoğrafçısı

devlet büyüklerimiz tv lerden uyarıyorya kriz fırsatçılığı yapmayın diye işte bunlara diyorlar sömürücü şe...sizler.

Tarih: 4 Aralık 2008, 16:21 - İp: 88.***.**3.194
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

mitsubishi kagit ta aynen zamlandi. 56 euro"du 86 dolar oldu. 10x15 maliyeti 24 krs AKP"ye devam

Tarih: 9 Aralık 2008, 15:12 - İp: 88.***.**4.48
fotoseyfi
fotoseyfi (üye)
Kırşehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben mıtsubıshi9550 kullanıyorum en son 75 euro ya aldım ingiltere de fiyat parekende 50 euro yani 10x15 baskı 16,7 kuruş bu kağıtları satanlar bizden daha fazla para kazanıyorlar

Tarih: 30 Aralık 2008, 10:35 - İp: 78.***.**2.151
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

turist geldimi ingiltereden daha pahali diyor fiyata hakli! Almanyada 0,15 sent her magazada termaller var ben memlekette 0,45 ykr asagi basamiyorum..

Tarih: 8 Ocak 2009, 21:41 - İp: 88.***.**0.54
ersan06
ersan06 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu konuyu forumda daha önce paylaştım.
Makineyi kullannalar sanırım fiyat artışından memnun.
Makinesi olanları malzeme almamaya davat ediyorum.
şahsen ben almıyorum.
Şuanda kağıt fiyatı 380 ytl civarında hayırlı olsun

Tarih: 16 Ocak 2009, 12:09 - İp: 88.***.**4.194
f.berkant
f.berkant (üye)
Almanya / Meraklı

zaten ufak tefek isleri basiyorum, adetli olanlari disarida daha hesapli bastiriyorum. o paralara azik döviz artiyor maliyette onunla beraber yukariya zaten..

Tarih: 16 Ocak 2009, 22:53 - İp: 88.***.**0.189
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 17:56 - İp: 88.***.**8.253
  • 1