process
process (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Photokey

mrb arkadaşlar.seri düğün fotoğrafı çalışmak adına bu programı kullanmayı düşünüyorum.elinde çantalı satanlar geliyor 450 tl istiyorlar.yurt dışı sitelere baktım daha pahalı .pek günvenemedim satıcılara.....internetten indiriyim dedim ama kırığını bulmak zor galiba her kullanıma ayrı şifre istiyor...kabaca çalışma mantığını anladım....soruların şunlar:
1-kulllanan arkadaşlar memnunmu ve memnun olanlar detaylı kullanımı konusunda yardımcı olabilirlermi
2-yeşil fonu illa almakmı zorundayız mat plastik boya biraz tutkalla karıştırılıp boya püskürtme tabancası ile boyanarak eski fonumuzu dönüştürebilirmiyiz
3-programı netten kullanılabilir şekilde bulabilirmiyiz veya olan arkadaşlar bana verbilirmi

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim herkese hayırlı işler
[email protected]

Tarih: 29 Aralık 2011, 19:59 - İp: 88.***.**8.140
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

slm uzun arastirmalar sonucunda photokey pro 4 satin aldim sunu belirtmeliyimki bu program hakinda sadece ön yargi mevcut isiklari iyi kullanirsaniz gerekiyor ortalama 50 adet fotografi buna gelinlikli fotograflarda dahil olmak üzere sadece arka pilani temizleyip masa üstüne indirmeniz yaklasik 4 dakika sürer iddaa ediyorum en hizli foto shopcu asla bu kadar temiz kesemez sistem cok basit. yesil fona gelince almaniz bence daha uygundur sizin bahsettiginiz püskürtme boya ayna gibi yansitir. yesil fonu bilmeyen arkadaslarin yorumlari ve ön yargilari yüzünden yaklasik 1 yil kaybettim
özellikle sütüdyo fotografcilarina gelin damat albümleri ceken arkadaslara tafsiye ediyorum

Tarih: 3 Ocak 2012, 00:13 - İp: 78.***.**9.247
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

photo key 4 bende arıyorum varsa olan bi zahmet

Tarih: 7 Ocak 2012, 17:42 - İp: 88.***.**2.12
birsahil
birsahil (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

bende aradım bulamadım

Tarih: 26 Ocak 2012, 23:22 - İp: 88.***.**3.202
dewilboys
dewilboys (üye)
Aydın / Meraklı

photokey 4 full bende var isteyen arkadaş olursa iletişime geçsin yardımcı olmaya çalışırım kırık program paylaşımı yasak yönetici arkadaşlarla papaz olmayalım

Tarih: 22 Haziran 2012, 20:40 - İp: 95.***.**2.246
  • 1