TAKE
TAKE (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

Panda Minilab Kullananlardan Yorum

sayın meslektaşlarım panda tds kullanan arkadaşlar minilabdan memnunmu bende yönelmeyi düşünüyorum ama kullananların yorumlarına iyi veye kötü ihtiyacım var.firma sahibi hariç...iyi çalışmalar

Tarih: 9 Mart 2010, 01:47 - İp: 88.***.**9.179
ceym67
ceym67 (üye)
Zonguldak / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba. tds-1866 var bizde makıneden gayette memnunuz hızlı bir makıne bunu acıkca söluyorum minilabı bizde ilk aldıgımızda süphe içindeydık ama kararımızı verdıkten sonra memnun kaldık servis konussunda lafım yok ahmet bey saolsun herseyimize yardımcı oluyor alacak arkadaslara gercekten tavsıye ederim ve bir üst modelı daha cıkmış onuda merak konusu içindeyım

Tarih: 9 Mart 2010, 13:21 - İp: 88.***.**8.117
lidercolor
lidercolor (üye)
Kocaeli / Firma

Merhaba Sayın Take,

İlk önce hayırlı işler dilerim.Panda Minilab kullanan ve Muğla Yatağanda bulunan Stüdyo Seray'ı ziyaret ederek Panda hakkında yeterli bilgiye ulaşır ve sonucu görebilirsiniz.Ayrıca seri ilanlar bölümünde bulunan yeni dijital minilab referanslarımız bölümünden tüm kullanıcı dostlarımıza ulaşabilirisiniz.

Saygılarımızla

LİDER FOTOĞRAF BASKI SİSTEMLERİ
ENDER ERDOĞAN
web : www.liderminilab.com
e mail : [email protected]
msn : [email protected]
Tel : 0262 373 22 41
Cep Tel : 0532 267 91 88

Tarih: 9 Mart 2010, 13:25 - İp: 78.***.**7.236
sozbek2000
sozbek2000 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

merhaba sevgılı meslektasım.ankara ogun color. 0312 281 11 66 ..ben bu makınayı yaklasık 8 aydır kulanıorum.bu makınayı 2. subemıze aldık burası bır alısverıs merkezıydı.bızde doli marka 30 40 basan bır makına zaten vardı.ve makına konusnda oldukca deneyımlıydık..bizde sızn gıbı arastıra arastıra ekonomık, baskısı guzel bır makına aradık..ve hepsını fıyat baskı kalıtesı ve herseyı kıyaslayarak arastırdık ve tds panda hem baskıda hem alan kısılerın memnuniyetınde hem teknık destekde oldukca one cıktı. ve bu makınayı aldık.hıcbır sorun yasamdımız gıbı..ankarada benden sonra 2 esnf arkadasım daha aldı.golbasında st color...etımesgutta özlem color.hepsı cok memlunlar..ben sunu soylemek ıstıorum artık sektor daraldı...dunyanın aprasını verıp makına almanıza hıc gerek yok.bu makına baskı kalıtesındede hıcbırnden gerı kalmıyorr..ben studyo agırlıklı bır yerım...oyzuden baskı kalıtesı benım ıcın cok onemlı...ve ben cok memlun kaldım ıcn suan aynı makınanın bır buyuk basanına yoneldım...30 86 basanını alıcam..cok melunuz. 0505 704 75 96 adım slecuk ıstersneız arayın goruselım.baskılarınızı yolayın basıp sıze yolayayım.ıyı gunler.

Tarih: 9 Mart 2010, 13:31 - İp: 88.***.**2.230
TAKE
TAKE (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

bilgilerinizi benimle paylaştığınız için çok tşkler ayrıca bu makinayı türkiyeye getirip servis konusunda memnun eden firmayıda ayrıca tebrik ederim.. bende elimdeki makinayı satar satmaz yönleneceğimden emin olabilirsiniz.bodrumdan slmlar

Tarih: 9 Mart 2010, 23:20 - İp: 88.***.**4.199
nurfotomersin
nurfotomersin (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

vallahi ben aldım çok ta memnunum şunu açıkca ifade edebilirim baskı kalıtesi süper sorunlu bi makınada da degil servis olayına gelince ilgi ve alaka da iyi lafı uzatmayayım ben aldım çok ta memnunum iyi çalışmalar

Tarih: 11 Mart 2010, 13:06 - İp: 78.***.**5.7
  • 1