fotoihsan
fotoihsan (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

Norıtsu D502 Hakkında

Arkadaşlar bu makinayı ( norıtsu d502 ) almayı düşünüyorum. bilgisi olan ve kullanan var mı varsa makina hakkında bana bilgi verir misiniz ?

Tarih: 28 Ekim 2011, 18:12 - İp: 88.***.**8.54
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

merhaba

inkject Teknolojisi 4.renk kartuş kullanır
renk derinliği ve yoğunlğu RA banyolu baskılara göre daha iyidir
kullanacağınız kart"a göre kalite ve sonuç elde edersiniz
artık İnkject kağıtlarda-parlak-silk-matt ve metalic lağıt bulunmaktadır

kullanımı kolay ve ekonomiktir.Neden mi...çünkü elektrik masrafı yok
merdane ve banyo aksamı pek yok-servis pek istemez(yıllık 2.000-3.000-Tl lik gider den kurtulursunuz)
bilgi hic istemez,Biraz monitor bilgisi olan ve fotoğraf ın ne olduğunu anlıyan yeni Nesil fotoğrafcılar rahatlıkla kullanabilirler
ve çok ta güzel sonuç elde ederler

Elimizde D502 in müadili olan D701 sıfır ve garantili cihaz cok uygun fiat a bulunmaktadır

www.beyatlifoto.com
drylablar bölümüne bakınız

Tarih: 29 Ekim 2011, 18:45 - İp: 88.***.**3.33
fotoihsan
fotoihsan (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

sayın beyatlı, sitenizde bu makinayı inceledim. bu model d502 e nazaran daha iyi sanırsam. baskı büyüklüğü de 502 e göre büyük ve bir kaç artısı daha olduğunu düşünüyorum sitenizden incelediğim kadarıyla. yalnız soru işsareti olarak 502 62,500.00 tl civarında fakat sizin söylediğiniz model 39,600.00 bu arada ki fark neden böyle. d701 502 e göre çook çook daha iyi öyleyse. bu konuda açıklama yaparsanız çok memnun kalıcam. ayrıca 502 için duyduğum fiyat 3 gün önce burla'dandı...

Tarih: 29 Ekim 2011, 20:20 - İp: 88.***.**8.54
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba

Biz ürünü Sıfır ambalajında
ve fabrika Garantisi ile satıyoruz
ayrıca fiatımız sitemiz deki gibidir
Gerisi size kalmış.(bozuk bir ürünü zaten satmıyacağımızı bilmenizi isterim, ve satıklarımızı her zaman sahipleniriz)

saygılarımızla
www.beyatlifoto.com

Tarih: 31 Ekim 2011, 22:44 - İp: 88.***.**1.126
  • 1