mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Noritsu 37 Serisi

http://noritsu-www.noritsu.co.jp/english/news/20070702.html

sayfasında...

30x90 basabilen bir network printer..

network minilab demek daha doğru olur herhalde.. sayfadan anladığım kadarıyla; scanner seçeneklerinden istediğimizi alıp, QSS kids yazılımı ile herhangi bir bilgisayarımızdan iş gönderebiliyoruz.. profesyonel laboratuvarlar için düşünülmüş bir makine..

#mete007' tarafından 05.07.2007 14:34:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Temmuz 2007, 14:10 - İp: 85.***.**3.70
mete007
mete007 (üye)

Barış.. selamlar.. sizdeki frontier 550 de çok iyi makine.. güle güle kullanın..

Tarih: 30 Kasım 2007, 15:01 - İp: 85.***.**7.232
barış
barış (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

teşekkürler mete 007

Tarih: 30 Kasım 2007, 19:02 - İp: 88.***.**5.124
fotonevzat
fotonevzat (üye)
Uşak / Firma

bu makineyi fuarda bizzat gördüm ve sevgili murat teknisyen ile test ettim 3-5 deneme bastık gerçekten süper baskısı var tek sorun makinenin devasal büyüklüğü yanı çok uzun öyle her dukkana girmez eğer makinenin kendisini görmeden alan bir meslektaşım buyukluğu karşısında çok zor durumlara duşe bilir mete nin dediğigibi labratuarlar için düşünülmüş bir makina bu makinadan alan olursa bizimde haberimiz olsun fiyat konusuna gelin ce fuarda sabahtan 63,000€ ya satılmak istenirken birden fiyat çıktı ve 85,000€ oldu makina satıcıları bunu hep yapıyor pazarlık iyi yapılması lazım tabi bu durgunlukta bu makıneyı almaya karar verebilirseniz

Tarih: 18 Aralık 2007, 10:24 - İp: 85.***.**5.198
edie
edie (üye)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

sizin bence yanlışınız var bu makina okadar abartığınız bir büyüklüğü yok ben mu modelin fuji olanını aldım yılbaşı sonrası bana gelicek gelip görebilirsiniz

Tarih: 18 Aralık 2007, 12:30 - İp: 81.***.**1.206
mete007
mete007 (üye)

sayfalarına dikkatli baktığımda, makinenin iki parça halinde nakledilebildiğini görmüştüm... detaylı fotoğraf veya çizim bulursam eklerim..

son haberlere bakılırsa 50bin küsür Euro dan bahsediliyor..

detay veremiyorum.. 53 de olabilir.. 59 küsür de...

Tarih: 18 Aralık 2007, 14:21 - İp: 81.***.**3.37
noritsutec
noritsutec (üye)
İstanbul / Firma

QSS 32 SERİSİ ÖN BASKI YÜZÜ ESKİ SİSTEME BAGLI
FAKAT QSS37 DE FARKLILIKLAR VAR BİR ANDA NE OLDUM DİYEBİLİYORSUNUZ ADAPTASYONU ZOR DEGİL AMA
EKLENEN SEYLER VAR MENÜDE..
NETWORK SORUNLARI DOGRU QSS37 ETHERNETLE BAGLANIYOR..
BİLGİSAYARLA QSS 32 BU İSİ LVDS VE ARCNETLERLE DATA AKTARIMI YAPIYORDU VE DAHA İYİDİ..
SİMDİ NETWORK PROBLEMLERİ CIKIYOR VE TELEFONLADA MÜSTERİYE İZAH EDEMİYORSUN DAHA COK SERVİS YANİ...
NORİTSU TEC.SERVİS
ERTAN

Tarih: 28 Ağustos 2008, 01:48 - İp: 88.***.**8.219
noritsutec
noritsutec (üye)
İstanbul / Firma

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 28 Ağustos 2008, 01:50 - İp: 88.***.**8.219
tekinhalil
tekinhalil (üye)
Adıyaman / Stüdyo Fotoğrafçısı

----------------LPS-24PRO
o nasıl bi makinaymış usta

Tarih: 1 Kasım 2010, 13:19 - İp: 81.***.**0.149
mete007
mete007 (üye)

şu linkdeki sayfada bahsetmiştik.. selamlar...

http://forum.netfotograf.com/scainer_printer.asp?msg_id=11708

Tarih: 1 Kasım 2010, 17:22 - İp: 94.***.**3.41