TAKE
TAKE (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

İtalyan Led Carrier Hakkında

sevgili meslektaşlarım bu ara kendi işimi basmak için norıtsu 2211 italyan carrierli almayı düşünüyorum( pazarlık aşamasındayız). acaba bu makinayla carrier uyumu ve kullanışı hakkında görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim... herkese hayırlı işler

Tarih: 18 Ocak 2009, 20:23 - İp: 88.***.**3.16
ufukguler
ufukguler (üye)
Kırklareli / Profesyonel Fotoğrafçı

sevgili meslektaşım bende son dönemlerde italyan carrier leri araştırıyorum ben şunu anladım ki en önemli konulardan biri düzgün bi yerden alıp teknik destek alabilmek gerektiğinde uyumuna gelince ben 2211 ile baskılarını ve uyumunu örnek baskılarını gördüm gayet güzel basma hızına gelince 1000 ad 10*15 i 3 saatte basıyor hayırlısı olsun bol kazançlar

Tarih: 19 Ocak 2009, 20:29 - İp: 88.***.**0.25
TAKE
TAKE (üye)
Muğla / Stüdyo Fotoğrafçısı

çok sağol kardeşim inşallah sizin içinde hayırlı bir minilab denk gelir

Tarih: 20 Ocak 2009, 00:11 - İp: 88.***.**1.231
labotek
labotek (üye)
İstanbul / Firma

Sayın Fotografçılar,
Öncelikle hepinize hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim. Ben Noritsu ve italyan dijital carrierlerin teknisyeniyim. İtalyan carrier ve diğer tüm minilab konularında bildiğim kadarı ile sizlere yardımcı olurum. İtalyan led carrierlerin yetkili servisi olarak beni 0533-712 44 27
cep telefonumdan her zaman arayabilirsiniz. Ayrıca problemleriniz hakkında mail de gönderebilirsiniz.mailim:[email protected]
hepinize saygılarımla
Sait Terekli, Kavacık, istanbul

Tarih: 22 Ocak 2009, 11:08 - İp: 88.***.**4.163
konyafoto
konyafoto (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 3 Ekim 2009, 17:59 - İp: 88.***.**8.253
  • 1