velittin
velittin (üye)
İzmir / Amatör

Hiti Gibye Cevap Verin

arkadaşlar hepinize hayırlı işler makina alıcam sizlerden bilgi bekliyorum 15*21 veya 18*24 baskı yapabilecek termal yazıcı için bilgilerinizi rica ediyorum

Tarih: 26 Temmuz 2007, 15:12 - İp: 88.***.**3.70
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

bu bölüme çok cevap yazdım.. çok link ekledim.. makine lerin fotoğraflarınıda ekledim..

ama, endoğrusunu yapmadığımı biliyorum.. usta-çırak mevzuları içerisinde bu makine meseleside vardır..

müşterilerimizin isteklerine göre makine seçiminde çok farklı önerilerim oldu..

matrix vari bir söz olacak ama:.. aradığın cevaplar var.. fakat asıl merak ettiğin şey; Sorular..

Tarih: 26 Temmuz 2007, 17:13 - İp: 85.***.**7.148
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

önce, müşteri kitlesinin ne istediği sorusuna cevap bulmalı.. a4 baskı yapan Epson veya Canon ink-jet ler 18x24 gibi ebatlara daha yatkın..

müşteri kitlesine göre, makine seçimleri diye yazıyorum.. çünkü diğer konunuzda, evinizin altındaki dükkanda, bu işi ticari olarak yapmak istediğinizi okudum..

öncelikli önerim:.. iyi bir ustanın yanında çıraklık yapmakla bu işe başlayın.. bizim işimiz sanki mağazacılık gibi görülmemeli.. hiti sözcüğü ile zaten bazı fikirleriniz olduğu aşikar.. ama teknik bilgi yanı sıra işimizin özü olan kavramsal bilgilere ihtiyacınız olacak.. ki, o bilgileri bu forumdan değil.. ancak size ustalık yapabilecek kimseden alabilirsiniz..

Tarih: 27 Temmuz 2007, 09:42 - İp: 85.***.**8.222
FERİT_32
FERİT_32 (üye)
Mardin / Stüdyo Fotoğrafçısı

15 21 baskı yapan termalmakineler shinko,mitsubishi,sonygibimakeneler var.shinko darfilm den diğerlerini eftaştan temin edebilirsin.

Tarih: 6 Ekim 2007, 22:18 - İp: 85.***.**5.127
  • 1