botoxx
botoxx (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Hi-ti 10*15 Kart Fiyatı

Ne zaman düşer fiyatı veya düşermi?copal alıyım diyorum fiyatı abartılı geliyor.(4.000)YTL 2 rulo hediye veriyomuş babamamı satıcam o kadar fotoyu (yani sen al (yüksek fiyattan)nasıl olsa çıkartırsın.hesabı yapıyorlar ama yemez ekranlısı gelirse belki 'insafa'gelirler.

Tarih: 21 Aralık 2005, 05:04 - İp: yok
bill74
bill74 (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

botoxx senin sorunu anlayamadım.sende hi-ti cihaz mı var..kartların fiyatını mı soruyon.ben hi-ti kullanıyorum..kutusunda 50 adet kart ve boya makarası var.fiyatı 25-30 dolar civarında... 10x15 ama

Tarih: 23 Aralık 2005, 19:24 - İp: yok
esmeray
esmeray (üye)
İstanbul / Firma

Evet sorduğun soru tam net değil,
1- Hiti kağıdı 10x15 kağıdı 22 dolardan bulabilirsin.piyasada olmadığı zaman 25-26 dolar arası
2-Yeni makina alacaksan biraz bekle.çünkü biliyorsunuz ki bu dönemde yeni makina gelmez.Nisana kadar veya İlk bahar gibi fotograf fuarına kadar,ayrıca 2006 yılının Eylül ayının sonunda Almanya fuar var.yeni makinalar bu fuar da tanıtılır.
3-Hiti den daha düşük Polaroid var.O da 10x15 basıyor.10x15 kağıt 19 dolar.Veya rulo olanı var.Rulo olanın makinasının fiyatı yüksek.Fakat Rulosunun fiyatı düşük.
4-Birde şunu düşün.O kadarı babana satmayacaksın.Bir makina satın alıyorsun,eninde sonunda sarf malzemesi alacaksın.Fakat almayı plandığın makinayı,diğer markalarla kıyasla ve hangisinin ,sarf malzemesi ucuz,kaliteli.

Tarih: 23 Aralık 2005, 22:49 - İp: 85.***.**1.151
botoxx
botoxx (üye)

merhaba esmeray öncelikle göstermiş olduğun ilgi ve alaka için teşekkür ederim .bende 641 Hİ-Tİ var 2 tane ve sonuçları mükemmel polaroid ise arabamın bagajında uyuyor.nedeni baskı kalitesi çok kötü.kart fiyatına gelince polaroid kartın fiyatının 19 $ olması sizi yanıltmasın çünkü Hİ-Tİ kart paketinde 50 kart var polaroid'te ise 36 adet.ben şu ara 24 $'dan alıyorum.22 $'a gelen muhtemelen kaçak geliyordur...teşekkürler HAYIRLI İŞLER [

Tarih: 24 Aralık 2005, 16:41 - İp: 85.***.**7.76
esmeray
esmeray (üye)
İstanbul / Firma

baskı kalitesi olarak polaroidi beğenmemiş olabilirsin.,
fakat direk hiti kagıda kacak demeni anlayamadım.Çükü,kack olabilmesi için TÜRKİYE ye girerken gümrüğünün,vergisinin ödenmemesi gerek ve yurt içinde de faturasız satılması gerek.Ben sana fiyat verirken yurtdışında satılan fiyatı demedim.Yurt içinde satılan fiyatını verdim.Bu fiyata %18 KDV dahildir.Bu da demek oluyor ki bu mal kaçak değil.Lütfen yanlış ve hatalı kelimeler kullanmayalım.Senin aldığın yer biraz pahalıya satiyor.

Tarih: 26 Aralık 2005, 21:59 - İp: 85.***.**0.124
botoxx
botoxx (üye)

Sn.ESMERAY;Öncelikle merhaba,benim 24$ dan kartları aldığım yer KARFO KARACASULU ve bu firma benim bildiğim kadarıyla türkiye distribütörü.Neyse ne canım ben fiyata bakarım 22$ dan nerden alıyorsan lütfen banada yerini söyle bende oradan alayım. TEŞEKKÜRLER...

Tarih: 27 Aralık 2005, 02:23 - İp: 85.***.**7.76
esmeray
esmeray (üye)
İstanbul / Firma

Sirkeci piyasasında bulunan toptacılar da bulabilirsin,Ayrıca satılan ürün yine KARFO KARACASULU nun malıdır.Yanında spreyi de mevcuttur.İyi günler....

Tarih: 28 Aralık 2005, 12:30 - İp: 81.***.**4.195
metpa
metpa (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba arkadaşlar...
elimde hiti 730PS var ürün hakkında detaylı bilgiyi http://www.ntvmsnbc.com/news/284833.asp adresinden bulabilirsiniz.. ambalajında ilgilenen arkadaşlar mail atsın görüşelim...

Tarih: 17 Ocak 2006, 16:07 - İp: 85.***.**1.146
  • 1