beymen__
beymen__ (üye)
Uşak / Amatör

Görüşlerinizi Bekliyorum

merhaba arkadaşlar.ben studyo fotografcısıyım ve şuanda minilap ile baskı yapmaktayım..minilabı alalı çok olmadı ve hala tam bir netice alamadım..hem renk hem netlik istediğim derecede değil.soradan başlık takılmış fuji minilabım var.shınko nun 20x30 a kadar termal baskı yapan makinasını alıp minilabı iade etmeyi düşünüyorum..maliyeti biraz daha fazla olmasına karşın mükemmel derecede kalite ve canlılık sunan bu makinayla minilap arasında kaldım.görüşleriniz benim için önemli olacaktır..saygılar..

Tarih: 30 Temmuz 2007, 11:24 - İp: 88.***.**7.112
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

yetkili servisten yeteri derecede bilgi almayı deneyin. bende minilab kullanıyorum carrier takılı. neticeleri çok iyi. iş yoğunluğunuzun ne tarzda olduğunu bilmediğim için tam bilgi veremiyorum. ama yinede minilabınız varsa onu kullanın derim. maliyeti termale göre bayağı düşük

#fotoaktuel' tarafından 30.07.2007 12:03:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Temmuz 2007, 12:01 - İp: 85.***.**9.232
beymen__
beymen__ (üye)
Uşak / Amatör

yetkili servis en az 5 kez geldi ama tam istediğimiz gibi olmuyor.işlerimiz çok yogun.artık maliyetten geçtik müşteri memnun olsunda.başlığın markası yada makinanın modelinden kaynaklanıyor olabilirmi aceba

Tarih: 30 Temmuz 2007, 12:10 - İp: 88.***.**7.112
fotoaktuel
fotoaktuel (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

carrier ne marka onu belirtirmisiniz?

Tarih: 30 Temmuz 2007, 12:41 - İp: 85.***.**9.232
beymen__
beymen__ (üye)
Uşak / Amatör

jsct marka başlık bazen sonuç iyi gibi olsada genelde aradığımız kaliteyi yakalayamıyoruz..

Tarih: 30 Temmuz 2007, 14:35 - İp: 88.***.**8.34
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

geri verebilirsen zaten bu tür sonradan dönme makinalar alınmaz.baştan cok iyi düşünüp karar verebilmeliydin..sevgili meslektaşım bence geri ver ve bir süre bekle minilaplar biraz daha ucuzlayacak..

Tarih: 31 Temmuz 2007, 00:14 - İp: 88.***.**8.36
  • 1