efe_57
efe_57 (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Düğün Salonu İçin En İyi Baskı Makinası?

Merhaba arkadaşlar. Düğün salonu için en iyi termal baskı makinası sizce hangisidir ? Bu zamana kadar Sony updr 150-200 ve mitsubishi kullandım. Sony işimi görüyor aslında ama maliyeti düşürmek için mitsubishi aldım onunda kağıdını bulmak sıkıntı. Siz ne kullanıyorsunuz yada ne önerirsiniz ?

Tarih: 7 Mart 2012, 18:01 - İp: 88.***.**5.100
oldies
oldies (üye)
Tekirdağ / Stüdyo Fotoğrafçısı

Hocam bende shinco var gayrette memnunum asa yukar fiyatlar aynı hocam termal piyasada öle uçurum fiyatlar yok aralarında

#oldies' tarafından 07.03.2012 20:09:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Mart 2012, 20:07 - İp: 88.***.**6.248
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

ben baski makinasi almadan evvel ne kadar bildigim ve bilmedigim marka varsa hepsinde ayni foto üzerinden cikti aldim ve sonunda shinko 2145 aldim ben memnun müsteri memnun tabiki ben yurtdisinda bu isi yapiyorum türkiyedeki kagit maliyetlerini bilmem bana fototogo kagit 15-20 tanesi 21 sente geliyor ama sunu söyleye bilirim bu makina cok zulüm gördü masadan düstü eksi 15 derecede disarida kaldi yagmur kar derken 2 yildir tik yok

Tarih: 8 Mart 2012, 17:46 - İp: 78.***.**9.247
efe_57
efe_57 (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Shinco'yu hiç kullanmadım inceliyorum şuan. 13x18 baskı'da maliyeti nedir acaba ? kağıt sıkıntısı yaşarmıyım ?

Tarih: 8 Mart 2012, 18:20 - İp: 88.***.**1.116
akhisar
akhisar (üye)
Almanya / Firma

http://www.silverlab-sinfonia.com/fiyatlistesi.php bu adresde türkiye fiyatlari var bildigim kadariyla türkiyede serviside oldukca iyi hangi markayi alirsaniz alin servisi daim olsun

Tarih: 8 Mart 2012, 19:03 - İp: 78.***.**9.247
ulugut
ulugut (üye)
Denizli / Amatör

bence termal almak çok mantıksız benim elimden büyük baskı makinesi termalde geçti ama çareyi epson yazıcı da buldum yazıcı ile günlük 200 foto çıkarıyom hiç sorun yok bi ader epson sx 820 bir yazıcı alacaksın bitmeyen kartuş yaptıracaksın.hepsi 700 liraya mal oluyo bir adet 10x15 15 krşa mal oluyo 13x18 25 krşa mal oluyo çıktıda mükemmel bi tank mürekkepten 3000 adet 10x15 çıkıyo 60 lira 100 adet kağıt vatan biligisayarda 8 tl dikkatinize

Tarih: 10 Nisan 2012, 21:57 - İp: 88.***.**1.244
garbis34
garbis34 (üye)
Balıkesir / Firma

Salon işi için bence en ideal makina HİTİ 720 dir.Baskı maliyeti en düşük olanı diyebilirim.İnternetten inceleyin sirkecide digitek diye bi firma satıyor.Baskıalrıda oldukça kaliteli tavsiye ederim.

Tarih: 3 Mayıs 2012, 10:08 - İp: 88.***.**7.95
fotograf-album
fotograf-album (üye)
İstanbul / Firma

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 10 Kasım 2013, 09:03 - İp: 88.***.**5.76
cenksedef
cenksedef (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Shinco'yu tavsiye ederim hem kaliteli hemde maliyeti düşük...

Tarih: 3 Şubat 2014, 16:19 - İp: 88.***.**4.250
beyatli
beyatli (üye)
İstanbul / Firma

Merhaba

Duyduk duymadık demeyin

Citizen OP900II kullananlara sorun
Salon işinde Usta olmak istiyorsanız
kaliteli-ve aynı zamanda Huzurlu calışmak istiyorsanız
Citizen OP900II Pro
sesiz calışır
parlak ve matt baskı yapar
aynı anda 100.baskı dahi gönderseniz
takılmadan ısınmadan aynı hızda basar
600/600 DPI kalitesinde resim elde etmenizle en iyi kaliteyi yakalarsınız
100.usd 1.roll +300 baskı elde ettiğinize göre birim baskı maliyeti
0.73-KR
ancak yan sanayii Kullanan markalarla kıyaslamayınız (Hİ-Tİ-Shinco)
gibi
Citizen ı görmeyen arkadaşlara Özellikle SHİNCO ve Hİ-Tİ si olan
arkadaşlara Görmelerini tavsiye ederim

sayg.
www.beyatlifoto.com

Citizen Türkiye Dist.

Tarih: 24 Şubat 2014, 19:00 - İp: 95.***.**6.162
kerimunlu
kerimunlu (üye)
Çorum / Meraklı

epson l800 al bu iş olsun bitsin başka cihaza gerek yok her boy basarsın a4 e kadar

Tarih: 9 Mart 2014, 18:44 - İp: 85.***.**2.145
  • 1