ayhanka
ayhanka (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Dnp Ds-rx1 Hakkında

Merhabalar;
Ben 15X21 fotoğraf basıyorum. Bunun için en az maliyetli olan dnp'yi tercih ettim. bu makinenin ekranı olmadığından, kaç baskı kaldığını göremiyorum. Bunu bilgisayardan görebileceğimi söylediler. lakin nasıl görebileceğim konusunda bilgi vermediler. bilen arkadaşımız varsa yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Tarih: 26 Nisan 2012, 21:23 - İp: 85.***.**6.168
shinko_tr
shinko_tr (üye)
İstanbul / Firma

Sayın İlgili,

DNP RX1 cihazının kağıt maliyeti çok düşüktür. Bu nedenle tercih nedeni olmayı hak ediyor. Firmamız DNP yetkili satıcısı olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Cihazı satın alırken içerisinden çıkan kurulum CD sinde bütün bilgiler bulunmaktadır. Cihazınızı seri numarası ve firma bilgilerinizle ile aşağıdaki e-posta adresine kayıt ettirdiğinizde size yardımcı olabiliriz.
İyi günler dileklerimizle,

Silverlab Dijital Fotoğraf
Baskı Çözümleri Ltd. Şti

Ebusuud Cad. Basım Is Hani No:75 Kat.2
34112 Sirkeci - Istanbul - Turkiye
Phone : +90 212 520 06 66
Fax : +90 212 520 46 66
E-Mail : [email protected]
Web : www.silverlab.com.tr

Tarih: 4 Mayıs 2012, 10:30 - İp: 88.***.**2.163
garbis34
garbis34 (üye)
Balıkesir / Firma

DNP makinalar kaliteli bir üründür.Eskiden EFTAŞ getiriyordu ama pek satmıyordu mitsubishi satmak için sanırım Berkel getiriyor satıyor baskılarıda oldukça güzel.Sorunun olursa Berkel den çözebilirsin.

Tarih: 6 Mayıs 2012, 09:55 - İp: 88.***.**0.118
ayhanka
ayhanka (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

DNP DS-RX1 makinesini Berkel Firmasından satın aldım. aradan geçen 2 ay sonra kağıt almak istiyorum. 1 aydır kağıt satmıyorlar. sebebi olarak 1 aydır gümrükten malları çekememek olarak gösteriyorlar. 1 aydır sen gümrükten mal çekemiyorsun. Bu makineyi düğün salonu veya nikah salonu fotağrafçısı kullanır. ve onların en yoğun oldugu zamanda sen elinde olan kağıtları karaborsacıya satıyorsun. ve ürün getirtemiyorsun. bravo. 1 aydır da yalandan yere gümrükte diyorsun. Berkel firması ile 2,nci alışverişim. daha önceden de sony marka printer kullanıyordum. onda da başka problemler yaşamıştım. keşke bu firma ile çalışmasaydım.

Tarih: 28 Haziran 2012, 17:29 - İp: 85.***.**9.181
zonguldak
zonguldak (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

DNP DS-40 Termal Printer
bende bu cihazı araştırıyorum
kullana varmı neticesi ve baskılkarı
nasıldır... bir zamanlar şhinko macerası yaşamıştım
japonyaya gitmişti makina güyaaa..
şimdi yağurdu üflüyorum

#zonguldak' tarafından 01.10.2012 08:45:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ekim 2012, 08:44 - İp: 95.***.**4.112
oğuzhan
oğuzhan (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

slm arkadaşlar bu makınanın kağıtlarını her zaman ve en hesaplı sılverlab fırmasından her zaman temın edebılırsınız ben yıllardır bu fırmayla çalışıyorum çok memnunum saygılar

Tarih: 7 Ekim 2012, 15:46 - İp: 78.***.**5.112
oğuzhan
oğuzhan (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

arkadaşlar dnp fırmasının turkıye dıspıredöru sılverlab dır bılgınıze herzaman en ucuz ve kalıtelı urunlerı buradan temın edebılırsınız ben yıllardır bu fırmayla çalışmaktayım hıçbır sıkıntı yaşamadım saygılar mecnun demirel

Tarih: 7 Ekim 2012, 15:49 - İp: 78.***.**5.112
  • 1