scile
scile (üye)
Kocaeli / Profesyonel Fotoğrafçı

Agfa Baskı Makinesi Almayın

Agfa yaklaşık bir sene önce ipleri çekti yatı battı ama şu anda baskı makinesi almak isteseniz alırsınız ve paranızda yanabilir dikkatli olun derim

Tarih: 30 Temmuz 2005, 00:12 - İp: yok
doli2300
doli2300 (üye)
Yozgat / Stüdyo Fotoğrafçısı

Biz aldık ve paramızda yanmadı... batalı iki sene oldu ama hiç bir servis problemi yaşamadık şükürler olsun. kaldıki agfa piyasada en çok yedek parçası olan makina.Bir de Salim Ektiricioğlu olduktan sonra kimse korkmasın.... Saygılar

Tarih: 10 Nisan 2006, 15:26 - İp: 81.***.**8.187
fatih3603
fatih3603 (üye)
Sakarya / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşa katılıyorum bizde aldık hiçbir problem yaşamadık agfadan kaliteli baskı yapabilen bakina yok fuji ve noritsu (3201 30x90 baasabilen) kullandım ama agfada problem yok arkadaşlar sadece devir etti hem bugün batsa bile yasal olarak en az 5 yık bakım onarım teknik servis desteği wermek zorundalar hayırlı çalışmalar

Tarih: 26 Ekim 2006, 22:15 - İp: 85.***.**7.126
doli2300
doli2300 (üye)

sevgili arkadaşım agfa battı diyorsun demi bununla alakalı kanıtın nedir. ayrıca agfacılar bu yazıyı okuyup seni dava edeblirler dikkat et. agfa nasıl batmış şu linke bakarsan görürsün.
www.agfaphoto.com

#doli2300' tarafından 28.04.2008 17:09:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Nisan 2008, 16:57 - İp: 85.***.**1.155
sigmafoto
sigmafoto (üye)
İstanbul / Firma

Agfa firması fotoğraf bölümünü başka bir isim altına devretti artık Agfaphoto olarak hizmet veriyor. Tüm yedek parça ve makine serisi de üretime devam ediyor.
Hepinize iyi günler dilerim

Tarih: 29 Nisan 2008, 09:08 - İp: 213.***.**7.138
lenix
lenix (üye)
Yurtdışı / Firma

Sayin kardesim,
Bilmeden arastimadan soyluyorsun, ortaya bir laf atiyorsun. Once arastir ve ogren sonra tezini savun. Ben sana biraz bilgi vereyim.
Agfa urunleri su anda alman ortakli Turkiye ' de Silverlab Firmasi tarafindan temin edilmekte ve satilmaktadir. Bende bu firmanin bir teknisyeni olmaktan gurur duyuyorum.Her yer batsa sen yinede Silverlab Firmasinda cok seyler bulabilirsin.

Kendimizi henuz yeni yeni tanitiyoruz, Ankara da yaptigimiz toplantimiz oldukca basarili gecti ve simdi de Antalya da bir toplanti yapiyoruz, Tum Agfa Urunlerini kurup tanitiyoruz. Eger yolun duserse beklerim. Goreceksin ki bir cok firmada bulamadigin urunler bizde var.

Ayrica Hakkimizda ve Urunlerim hakkinda daha detayli bilgi almak istersen

WWW.SILVERLAB-DIGITAL.COM adresinden bilgi alabilirsin.

Saygilarimla....

Tarih: 29 Nisan 2008, 15:18 - İp: 88.***.**2.207
doli2300
doli2300 (üye)

Agfa battı diye davul çalan arkadaşlar. Sinfo da disbirütörlüğü filmat a devretmiş. buna da davul çalacakmısınız. haydi kutlama var. batan her firma bizim aleyhimizedir arkadaşlar. sevinmeyin herkesin başına gelebilir.

Tarih: 25 Nisan 2009, 15:08 - İp: 78.***.**5.58
bndrs
bndrs (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Sinfo devretmişse çok iyi olmuş bir daha kesinlikle FujiFilm lafı duymak istemiyordum. Sadece bakım yapılsın diye fot. makinemi servise gönderdim bir ay cevap alamadım sonra serviste telefonu zor bela ulaştığım kişi şuyu var buyu var diye 400TL fiyat çıkardı.

Gerek yok deyip geri iade istedim makine geldi halen kullanıyorum ve hala sapa sağlam.

Biz neden davul çalalım sonra davul çalmak ne demek!

Sinfo gider Filmat devam ederse kaybeden kim Filmat devam eder makûl olan kazanır. Türkiyedeki fiyatlarla yurt dışı fiyatlarını karşılaştırıyorum çok fark var çok hala bu adamların bize kazandırdığı neydiki?

Tarih: 30 Nisan 2009, 01:47 - İp: 78.***.**9.162
f gelincik
f gelincik (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

acaba fujinin servisi kimde sinfo damı filmat tamı? bu aralarda banyo sıkıntısı var sfa modellerinin developerı pıyasada yok gelecek dıye beklıyoruz

Tarih: 6 Mayıs 2009, 09:27 - İp: 85.***.**9.22
zeiss-ikon
zeiss-ikon (üye)
Manisa / Meraklı

Almanyada Agfa firması kongartoto ilan etmişti sanırım 5 yıl oldu .Türkiye'dede Reproset satıyordu enson kağıt ve makinalarını ama kendilerini kastılar ve japon ile çin karşısında malesef yenildiler .Fiyatlarını düşürmediler biz Alman malıyız diye ama malesef çok uzun süredir 100 yıldan fazla olan bayer firması yani agfa fotoğraf bölümünü kapattı sadece ilaç bölümü birde heralde sağlık bölümü kaldı .Türkiyede ise Ağfanın ve ondan önce Yalçınların Agfa satış müdürü Mehmet Abban Beyefendi satıyor birde agfadan gelen bir arkadaşla beraber ortak iki beyefendi fiyatınıda şu an makül fiyat vermişler makinalar taş gibi sağlam zaten şimdi makina alınacak iş kaldımı acaba hayırlı işler dileriz.

Tarih: 6 Haziran 2009, 20:08 - İp: 78.***.**4.41
  • 1