whitewine
whitewine (üye)
Samsun / Meraklı

Zenit 12xp Tamir Yardımı

merhaba;

Aslında şu ana kadar fotoğraf çekmek ile ilgili yakından uzaktan hiç alakam olmadı.. Geçenlerde babam elindeki eski bir makinayı yolladı bana... Zenit 12 xp.. Elime alıp biraz kurcaladım .. Objektiften etrafa bakmak çok hoşuma gitti.. Bir kaç fotoğraf çekmeyi düşünüyorum ama makina arızalı... Zaten çok eski.. Ben bildim bileli babamın evinde var bu kamera.. Samsunda oturuyorum eğer Samsunda tamir ettirebileceğim bir yer varsa bana adres verebilirmisiniz.. İstanbul da da yaptırma imkanım var.. Bana yardımcı olun lütfen...

Tarih: 4 Kasım 2006, 17:38 - İp: 88.***.**1.6
mrtgkce
mrtgkce (üye)
Bursa / Amatör

Selam!

Şuan benim de elimde 86 model bir ZENIT 12xp var. Bu makine gerçekten çok eğlenceli, umarım biran önce kullanmaya başlarsınız.

Sorunuza direkt cevap veremeyeceğim ama eğer forumda zenit 12xp diye arama yaparsanız birçok konuya ulaşabilirsiniz.Tamir yaptırabileceğiniz yerler dahi.

Bol fotoğraflı günler dilerim.

Tarih: 5 Kasım 2006, 19:12 - İp: 88.***.**4.77
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

samsunda büyükcaminin altında fotoflaş var oraya git makineni tamir ederler.ancak o makinenin yenisi rus pazarında 50 ytl falan

Tarih: 6 Kasım 2006, 14:24 - İp: 81.***.**9.101
ozanb
ozanb (üye)
İstanbul / Meraklı

İyi günler bende 89 model bir Zenit 12XP var aslında babamın fotoğraf makinesi.Makinenin çalışıp çalışmadığını tam olarak bilmiyorum İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum acaba nerede kontrol veya tamir ettirebilirim bilgisi olanlar [email protected] a da mail yollayabilirse çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler...

Tarih: 10 Kasım 2006, 16:56 - İp: 81.***.**6.219
  • 1