turna49
turna49 (üye)
Ankara / Amatör

Zenit 12 Xp Fotograf Makınam İçin

iyi gunler arkadaslar.... ben ankaradayım ve yenı aldıgım zenit 12 xp anolag fotograf makınama objektıf almak ıstıyorum... ankarada olup da bana bu konuda yardımcı olacak arkadasların yardımlarını beklıyorum. birde ankarada nerelerde bulabılırım objektıf? sımdıden herkeze tesekkurler bol fotograflı gunler gönul dostları.....

Tarih: 3 Kasım 2007, 18:54 - İp: 88.***.**1.149
bekirby
bekirby (üye)
Kocaeli / Amatör

hoppalaa! kaldım valla! simdi bende elime gecirdigim babadan kalma zenitimle basbasayım ama daha cozemedim bile makinamı. acaba arkadaslar elimizdeki bu makina degistirmek kadar kotumu?

Tarih: 22 Kasım 2007, 10:00 - İp: 194.***.**0.254
morpurple
morpurple (üye)
Ankara / Amatör

ne demek çöpe atmak yaa çok güzel makinedir zenit kullanmaktayım gayette memnunum..bak çektiğim bi iki fotoğrafı koyayım..

Tarih: 30 Mayıs 2009, 13:36 - İp: 78.***.**0.79
kou_mktrnk
kou_mktrnk (üye)
Ankara / Amatör

Yahu az inceleyin zenit 12 Xp ve türevleriyle çekilmiş fotoğraflarıda utanın makina çekenin işini kolaylaştırır zenit zor makinedir ama alışınca diğerlerinden pekte eksiği kalmaz enstantenenin 500le sınırlı olması handikap olsa da diyaframın 2 ye inebilmesiyle avantaj sağlar... kullanamayan arkadaşlar forumdaki zenit yazan başlıkları incelesin az çok nasıl kullanılacağı açıklandı oralarda...

Tarih: 30 Mayıs 2009, 16:29 - İp: 148.***.**9.58
n.f.a
n.f.a (üye)
Ankara / Amatör

Balikcioglu pasaji giris katinda sag tarafta fotograf pazari var oraya bi bak derim... birde maltepe pazarında iki üç tane analog fotoğraf makinesi satan esnaf var onlarıda yokla.. izmir caddesinin bir alt sokağı menekşe 1 oralarda pasajlar var onlardanda birşeyler çıkabilir...

Tarih: 2 Haziran 2009, 02:06 - İp: 78.***.**9.54