tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Suyun Üstünde Giden Motosiklet Fotografı

Gecen yıl motosikletlerle sahile gitdik fotograf makineside var EXAKTA 2b objektif CARL ZEİSS. Sabah sabah aklıma geldi suyun üstünde giden motosiklet fotografı cekelim dedim. Sabah saat 10 gibi denizin az dalgalı oldugu saatlerde. Hemen motoru plaja indirdim suyla kumsalın kavuştugu yerde suyun içine. 8 metre mesafeden netlemeyi yapdım güneş arkada kalacak pozisyonda 125 e 11 yapdım makineyi arkadasa verdfim mümkün oldugu kadar egilmelisinki denizdeki sıg yerlerin renk farkları belli olmasın dedim [ yüksekden bakınca denize alcak yerler seffaf derin yerler mavi gözüküyo ] su 4 metre kadar gidip geliyo su çekildiginde motorun tekerleri kumun üstünde kalıyo su geldiginde kumu örtüyo motor suyun icinde kalıyo. Etrafdakilerde tuhaf tuhaf bize bakıyo sonra motorun üstüne oturup sürüyomuş gibi yapdım ki tam fotografı alıcaz Plaj görevlisi geldi beyler motorla denize girmek yasak dedi. Tamam ya bi fotograf cekip çıkcaz dedik sonra bi görevli daha geldi DENİZDE MOTOR YIKAMAK YASAK DEDİ. Fotograf cekiyoz görmüyonmu dedik. Fotograf cekmekde yasak dedi Nediyon lan sen kim koymuş bu yasagı derken Sahil jandarması geldi arkadaşlar ne yapıyonuz dedi Kompozisyonlu bi fotograf cekcez dedik. Tamam cekebilirsiniz dedi yasak yok ama cabuk olun dedi ve fotografı cekdik cokda güzel oldu.

#tesfiyeci' tarafından 18.05.2010 21:01:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Mayıs 2010, 01:02 - İp: 78.***.**2.19
zesel
zesel (üye)
İstanbul / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 4 Mayıs 2010, 11:24 - İp: 88.***.**7.194
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Fotograf duruyo tarattırıp siteye ekliyecem en kısa zamanda. Sadece deniz ve denizin üzerinde motosiklet görünüyo. Sankili motosiklet suyun üzerinde gidiyomuş gibi.

Tarih: 4 Mayıs 2010, 12:38 - İp: 78.***.**4.190
zesel
zesel (üye)
İstanbul / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 4 Mayıs 2010, 14:00 - İp: 88.***.**8.77
kty
kty (üye)
Yurtdışı / Firma

iyi de hoca dedenin tarlasini kurtaracan diye niye emminin bostanini suya boguyorsun onun ne günahi var anlamadim ayrica kizilirmak'in yatagini degistirmek gayet kolay bi is. iki kürek kuma bakar neticesinde. asil firat'in degistireceksin ki sonra da gidip suriyelilerin singirli singirli hallerinin fotografini cekeceksin !!

Tarih: 6 Mayıs 2010, 03:17 - İp: 91.***.**6.27
zesel
zesel (üye)
İstanbul / Amatör

Üyelik iptal edilmiştir.

Tarih: 6 Mayıs 2010, 10:54 - İp: 88.***.**2.144
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

iyhi gn ler fotografları tarattırdım. Sonra siteye yüklemek istedim ama başaramadım.İnternet kafeye gittim internetcide baya bi ugraşdı yine olmadı. Fotograf tesfiyeci yazısının altına gitti.Bu internet den fotoğraf yüklemek başlı başına sanaat. Bilen icin cok kolaydır da biz beceremedik. Öğrencez

Tarih: 6 Mayıs 2010, 21:47 - İp: 78.***.**2.19
kty
kty (üye)
Yurtdışı / Firma

latifeyi anadim yahu, ben de latifene latife eklemek baabindan yazdim...

tesfiyeci kardes; fotograf yüklemek o kadar zor degil. sen büyük ihtimalle fotografi kücültmedin. herhangi basit bir fotograf programiyla boyutunu kücültmeli ve öyle yüklemelisin...

Tarih: 14 Mayıs 2010, 13:39 - İp: 91.***.**9.172
  • 1