by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Sadece Slr Uyumlu Sigma 70-300 Hakkında

Zamanında ebaydan SLR makineyle takım olarak aldığım 1 yıldan uzun süredir kenarda duran kullanmadığım Sigma 70-300mm f:4-5.6 Apo Macro Lensimi para ihtiyacım olduğu için satıyorum.Öğrenciyim malum okul başlıyor giderlerim olacak.

Ama bu lensi ben sadece filmli makinelerle kullanılıyor diye biliyorum bende Eos 30 var onunla kullandım bikaç kez.Digitalle denemedim hiç.

Bu lensten piyasada bulamadım o yüzden ne kadara satsam karar veremedim.DG olanlar 300den aşağı değil.

#by_phtogpr' tarafından 13.02.2010 04:21:38 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Şubat 2010, 03:37 - İp: 88.***.**1.117
alperkaya1
alperkaya1 (üye)
İçel / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 17 Ağustos 2010, 10:16 - İp: 88.***.**9.51
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Bu konuyu sadece bu lensin fiyat aralığını öğrenmek için açtım bu bir satılık ilanı değildi yani uyarıya da gerek yoktu...

Lensimi zaten geçenlerde sattım konu silinebilir.

Tarih: 18 Ağustos 2010, 20:59 - İp: 188.***.**4.106
antika
antika (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı size değildi. Alperkaya1 isimli kullanıcının spam attığı pek çok konu başlığından biriydi bu başlık. Dikkat ederseniz sadece onun mesajı silinmiş.

Tarih: 19 Ağustos 2010, 01:55 - İp: 78.***.**6.101
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ne kadara sattığınızı sormamın mahsuru var mı?

Tarih: 19 Ağustos 2010, 09:28 - İp: 88.***.**7.57
by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

Hocam sağol şimdi anladım durumu ben de üzerime alınmıştım.
Remi5861 arkadaşım burdan değilde özeline atarım fiyatı

Tarih: 19 Ağustos 2010, 21:30 - İp: 188.***.**6.44
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Keskinliği pek iyi değil idi sanırım o lensin de..

Tarih: 26 Eylül 2010, 22:50 - İp: 78.***.**1.137
  • 1