eros_
eros_ (üye)
Balıkesir / Meraklı

Minolta Af 7000

öncelikle aranıza yeni katıldım pek fazla bilgim yok makinayı da yeni aldım. Bana makinamın özellikleri konusunda yardımcı olmanızı temnni ediyorum. teşekkurler.

Minolta AF 7000

Tarih: 7 Mart 2006, 10:45 - İp: yok
foto_sel
foto_sel (üye)
İstanbul / Meraklı

Öncelikle hayırlı olsun,isabetli bir tercih yapmışsınız.Minolta 7000 başta kullanımı zor gibi gelsede alışınca çok pratik bir makinadır.Bir üst sınıf SLR de bulunabilecek özelliklerin hemen hemen tümüne haizdir(diyafram öncelikli,enstantane öncelikli program,tam program,tam manuel,seri çekim,spot vs.).Çekeceğin fotoğrafları umarım bizlerle paylaşırsın...

Tarih: 8 Mart 2006, 00:46 - İp: 213.***.**0.8
omerbey
omerbey (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

hayırlı olsun.
tarihi öneme sahip bir makineniz var.
dünyanın ilk autofocus makinesi olur kendisi.
ilk af makine olmasına rağmen, af assist lambası da var ayrıca
ergonomik ve kullanımı zevkli bir makinedir.
otomatik kullanım için de çok iyi bir makine.

ayrıca vizörü de eşdeğerlerinin çok üzerindedir. ki minolta vizör camı konusunda hep en iyi markalardandı. hasselblad vizör camlarını da minolta yapardı.

iyi vakit geçirmenizi temenni ediyorum.

Tarih: 9 Mart 2006, 00:58 - İp: 85.***.**0.244
eros_
eros_ (üye)
Balıkesir / Meraklı

walla arkadaslar ilginize tesekkur ederim ama kullanmak gercekten de zor cektigim resimler hareketli cekim gibi flu cıkmış sanki kosan birisini cekmisim gibi. birde makinada +/- diye bir tus var o ne ise yarar bilen varmı. drive tusundan secim yapabiliyosun s c sc. diye secenekler var birisi bana bunları izah edebilirse sevinirim.

Tarih: 14 Mart 2006, 10:58 - İp: 85.***.**0.156
  • 1