sea_
sea_ (üye)
Bursa / Amatör

Karar

fotoğraf makinası almak istiyorum erkayalardanmı yalçınlardanmı alsam .yani garanti olarak bişey değişirmi bunu merak ettim arkadaşlarımın tecrubesi varsa aktarmalarını isterim.

Tarih: 19 Şubat 2005, 21:58 - İp: yok
pyro
pyro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

hiçbirşey değişmez ama ikisinden de alma bence, eminönünde çok daha ucuz fiyatlar bulabilirsin etrafta. aydınlar foto yu dene birde

Tarih: 20 Şubat 2005, 10:30 - İp: yok
sea_
sea_ (üye)
Bursa / Amatör

Bursada oturuyorumda istanbula gidip orada halletmek bana daha pahalıya patlar diye düşünüyorum. Servis konusundada ikiside yardımcı olabilecek konumdalar dimi.

Tarih: 20 Şubat 2005, 17:07 - İp: yok
murat 856
murat 856 (üye)
Çanakkale / Doğa Fotoğrafçısı

erkayalar biraz sakat

Tarih: 20 Şubat 2005, 17:26 - İp: yok
shooternew
shooternew (üye)
İstanbul / Amatör

selam

eger yeni basliycaksan ben eos 300 umu satiyorum , baska bi canon alicam kendime , gel gor makineyi baslangic icinde super bi makinedir , herseyini ogrenirsn sonrada yetersiz gelirse model deiştirirsin.

saygilar

Tarih: 20 Şubat 2005, 20:26 - İp: yok
maminci
maminci (üye)
Malatya / Doğa Fotoğrafçısı

Erkaylar hakkında bilgim yok ama yalçınlar çok pahalı. Fotoğraf malzemesini hayyam çarşısından almanızı öneririm, destek bakımında hiç problem olmuyor, ayrıca sırf 'kullanılmamış' diye yüzlerce milyon fazla vermeye gerek yok, ben Nikon FE2'mi hayyamdan aldım, 6 yıldır kullanıyorum her yönüyle çok memnunum...

Tarih: 22 Şubat 2005, 20:19 - İp: yok
makinist26
makinist26 (üye)
Eskişehir / Amatör

EOS 300 ünüz için ne kadar fiyat istiyorsunuz?

Tarih: 9 Mart 2005, 21:16 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

İstanbul'a gelmene gerek yok. Hatta evinden çıkmana bile gerek yok. Aydinlarfoto.com'a gir. Makineleri gör. Aklına takılan sorular varsa telefon açıp sor. Beğendiğin makineyi sipariş et. Garanti belgesi ile beraber adresine göndersinler. Sen de ister kredi kartı numaranı ver. İstersen de banka hesaplarına havale gönder. Güvenilir, ciddi bir firmadır. Ben bu şekilde alışveriş yaptım, hiçbir problem yaşamadım. Ayrıca metrofotograf.com ve tetris.com gibi siteler de var. Metro fotoğraf da Aydınlar gibi Sirkeci Hayyam çarşısı'nda. Hiç alışveriş yapmadım ama yerlerini gördüm. Orası da büyük ve ciddi bir firmaya benziyor. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Tarih: 10 Mart 2005, 14:28 - İp: yok
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

Aydınlar Foto yu tavsiye edeceğim. Garantide ben ve birkaç arkadaşım sorun yaşamadık. Benden önceki arkadaşın dediği gibi alabilirsin. Bu işi ciddiye alıyorlar... Pişman olmazsın. Eğer en ufak bir pişmanlık duyarsan da foruma yaz...

Şimdiden hayırlı olsun...

Tarih: 11 Mart 2005, 00:08 - İp: yok
shooternew
shooternew (üye)
İstanbul / Amatör

mesaj attım eos 300 ile ilgili ,

saygıar

Tarih: 13 Mart 2005, 15:54 - İp: yok
Film
Film (üye)
İstanbul / Amatör

Bence erkayalardan alışveriş yapın çünkü yalçınlar çok pahalı mal satıyor.

Tarih: 25 Şubat 2006, 21:22 - İp: 88.***.**0.144
  • 1