ghopier
ghopier (üye)
İstanbul / Amatör

Çaylak Analogcular İçin

Yeni başlayan analog makina kullanıcıları için verebilceğiniz tüyo ve tavsiyeler varsa, paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler...

Tarih: 30 Mart 2010, 23:46 - İp: 88.***.**5.247
glorfindel
glorfindel (üye)
İstanbul / Amatör

Burada epey bir muhabbet döndü..

http://forum.netfotograf.com/dslr_slrlike_reviews.asp?msg_id=43493

Cümle aralarında faydalı bilgiler var..

Tarih: 30 Mart 2010, 23:51 - İp: 217.***.**7.3
nick
nick (üye)
Kayseri / Meraklı

Foruma bir ölü toprağı serpildi, glorfindel da olmasa tamam, forum hepten bitik

Tarih: 31 Mart 2010, 00:19 - İp: 62.***.**7.109
ghopier
ghopier (üye)
İstanbul / Amatör

Link için teşekkürler glorfindel. Zaten takipdeydim bu linki fakat dslr ve slr bilgileri karışmış. Yeni elemanlar o başlığı okurken eminim ki kafaları karışacaktır(Bana olduğu gibi). Daha net bilgiler paylaşılırsa yeni gelen arkadaşlar da faydalanabilir.

Tarih: 31 Mart 2010, 02:52 - İp: 88.***.**5.179
alperkaya1
alperkaya1 (üye)
İçel / Amatör

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 17 Ağustos 2010, 10:13 - İp: 88.***.**9.51
  • 1