Film
Film (üye)
İstanbul / Amatör

Canon Eos 30v 33v

CANON EOS 30V Mİ? 33V Mİ? Ben bu iki fotoraf makinesi arasında kararsız kaldım hangisinin daha üstün bir makina yardım edrseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

Tarih: 18 Şubat 2006, 17:42 - İp: yok
eeprom
eeprom (üye)
Ankara / Amatör

Ben de iki makine sarasında kararsız kaldım.

Tarih: 9 Mart 2006, 21:43 - İp: 85.***.**0.198
lefatre
lefatre (üye)
Yurtdışı / Amatör

Merhaba Film,
Bildigim kadariyla EOS 30V de göz ile zoom olayi var .Digerinde ise yok.Canonun anasayfasina bakarsan 2 karsilastirip görebilirsinhttp://www.canon.at/For_Home/Product_Finder/Cameras/SLR/index.asp?ComponentID=25254&SourcePageID=25108#2bu Avusturya sayfasi kutucuklardan hangilerini karsilastirmak istiyorsan seciyorun ve sonra "Vergleichen" butonunu tikliyorsun.Umarim yardimci olabilir sana verdigim yer.Simdiden hayirli olsun.

Tarih: 10 Mart 2006, 06:22 - İp: 83.***.**2.100
mauhdib
mauhdib (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

ben eos 30v kullaniyorum sahane bir kamera fiyatida sahane arap emirliklerinden 200 kusur dolara almistim da

kullanimi cok rahat saglam bir makina bir yildir eos 350d kullaniyordum hem dijitale guvenim kalmadi hemde ufacik 350d ye essek kadar zoom lens takinca kullanmasi cok zorlasiyor ama bu kamera ona gore cok daha rahat.

bence film kamera olarak en cok 30v satiliyor canondan cunku arab emirliklerinde duydguma gore eos 3 ve 1v uretimden kalkmis zaten cok eksi makinalardi.Canon film kamera olarak 30v yi satiyor ki her kesime uygun bir kamera .

Tarih: 3 Temmuz 2006, 20:34 - İp: 81.***.**7.33
  • 1