pressmen
pressmen (üye)
Ankara / Amatör

Fz5 İçin Çanta

Öncelikle herkese merhaba.
Foruma yeni katıldım. Daha önce sadece izleyici olarak forumu takip ediyordum, ancak FZ5 sahibi olunca üye olma zamanı geldiğini düşündüm. FZ5'i yeni aldığım ve bu konuda fazla deneyimim olmadığı için onu tanımaya çalışıyorum. Umarım iyi bir seçim yapmışımdır bu makineyi alarak. Bu arada bir eksiklik hissettim, o da çantası. İnternette araştırmalar yaptım ama sadece internete bakarak doğru karar veremeyeceğimi anladım. Belki bu forumda FZ5 kullananlar bana bir çanta modeli öneribilirler diye düşündüm. Ben çantanın, makineyle birlikte objektif uzatması, pili, şarj cihazı gibi bazı aparatları da almasını istiyorum tabi bir de çok pahalı olmamasını. Umarım yardımcı olabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler...

Tarih: 20 Haziran 2006, 11:56 - İp: 212.***.**6.246
orderemo
orderemo (üye)
İstanbul / Amatör

http://www.gold.com.tr/standart.asp

ben geçen ay fz7 aldım onunla birlikte verilen çanta gayet kullanışlı ve cuk die oturuyor.

bu linkte case logic qpb4 burda biraz pahalı ama daha uygununu
bulabilirsin.bu ebatlarda bişey işine yarayacaktır..

iyi günlerde kullan makinanı.

Tarih: 20 Haziran 2006, 15:27 - İp: 85.***.**7.15
pressmen
pressmen (üye)
Ankara / Amatör

Önerin için çok teşekkür ederim. FZ7 ile FZ5'in boyutları sanırım aynı. Gerçi internetteki ilk aramamda fazla sonuç bulamasam da aramaya devam edeceğim. Ne de olsa artık ne alacağımı biliyorum. Tekrar teşekkürler.

Tarih: 20 Haziran 2006, 19:05 - İp: 212.***.**6.246
  • 1