nibiru
nibiru (üye)
İstanbul / Amatör

Fuji S5600 Kullanma Kılavuzu

s5600 kullanma klavuzu arıyorum.makinamı yurt dışından aldım. o yüzden anlatılanları çok teknik terim kullandıkları için anlamak zor oluyo. Türkçesini bulabileceğim bi site indirebileceğim bi yer var mı? acaba ücetsiz yani

Tarih: 21 Şubat 2006, 00:16 - İp: yok
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

bende var ama bunun çoğaltımını yapma yetkimiz ne yazık ki yok.. ancak sorduğunuz soruları yanıtlayabilirim elimden geldiğince..

bunların dışında sizin sorununuzu en iyi çözebilecek insan bu sitede positif nicki ile bulunan sevgili Mustafa Hoşbakan abimiz.. kendisi FUJIFILM TÜRKİYE Foto-Optik-Dijital dpt. Ürün Müdürü. sana bir şekilde yardımcı olacaktır.

sağlıcakla..

Tarih: 21 Şubat 2006, 11:56 - İp: 85.***.**0.180
nibiru
nibiru (üye)
İstanbul / Amatör

eywallah çok saol, valla sık sık sorularım olacak.çünkü makinayı iyi kullanmanın güzel fotoğraf çekmek için en önemli öğelerden biri olduğunu düşünüyorum. makinanın her özelliğini doğru kullanmak istiyorum.

ancak bi önerim olacak. her türlü ipucuna açığım yani yazarsan 1 - 2 tane sevinirim.gerçi eminim 1 - 2 taneyle bitmez.

yada makinalarla ilgili çeşitli ipuçları veren değişik ayarların gösterildiği bi forum var mı?yoksa neden burda böyle bi bölüm açılmasın.

çok uzattım kusura bakma

Tarih: 21 Şubat 2006, 15:18 - İp: 85.***.**5.52
  • 1