anarchos
anarchos (üye)
Bursa / Amatör

Çanta Hakkında Bilgi

merhaba arkadaşlar..
cuma günü EOS 5 makinem için Lowepro offtrial-2 çanta aldım. bir onuda yardım isteyeceğim sizlerden...
Çantayla gelen omuz askısını kullanmak için bele takılan kısımlarını toplamak istedim ama beceremedim..(şimdi pek bi beceriksiz diyeceksiniz ama paylaşmakta yarar var..) çünkü lens kılıflarını tutan kulakçıklaradaki perlonları açamadım. bu konuda bilgisi olan bir arkadaş varsa beni aydınlatabilir mi??
bu arada tercih ettiğim çanta hakkında bilgisi olan arkadaşlar da kalite ve kullanım kolaylığı hakkında bilgiverebilirse de sevinirim..

Teşekkürler...

#anarchos' tarafından 04.08.2007 13:28:14 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ağustos 2007, 13:18 - İp: 88.***.**6.226
400asa
400asa (üye)
İzmir / Meraklı

merhaba

tamrac ve lowepro en kailetli markalar ancak sorunu tam anlayamadım biraz daha açabilirmisin?

Tarih: 6 Ağustos 2007, 00:25 - İp: 85.***.**6.33
anarchos
anarchos (üye)
Bursa / Amatör

Off-trial 2 bel çantası bildiğiniz üzere. Ama çanta ile birlikte bir askı daha geldi muzda kullanmak ya da çaprac kullanmak için. Çantayı inceleme fırsatınız olursa internetten ayrıntılı olarak; göreceksiniz ki çantanın bele takılan bölümlerinde halkalar bulunmakta. Tahmiinimce bu halkalara kullanışlı bir şekilde ekstra gelen omuz askısı takılmakta. Ben ise bele takılan kısımlarını toparlamak ve arada omuz çantası olarak kullanmak isterim bu çantayı. İşte benim şudur ki o bele takılan kısımlar derli toplu, ayakbağı olmayacak şekilde durabilir mi???

Teşekkürler..

Tarih: 6 Ağustos 2007, 17:55 - İp: 85.***.**1.46
400asa
400asa (üye)
İzmir / Meraklı

merhaba

antaı inceledim ok kaliteli.güle güle kullanın.ancak görebildiğim kadarıyla ufak bir lastik veya çıt-çıtlı bir kayış parçasıyla sorunu halledebilirsiniz.

Tarih: 6 Ağustos 2007, 22:34 - İp: 88.***.**0.37
  • 1