sessizada01
sessizada01 (üye)
Adana / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu Aparatın Adı Nedir

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 16 Temmuz 2011, 21:21 - İp: 95.***.**6.120
najdorf
najdorf (üye)
Ankara / Meraklı

battery grip

Tarih: 16 Temmuz 2011, 23:17 - İp: 95.***.**6.140
buzlucam
buzlucam (üye)
Yurtdışı / Meraklı

@sessizada stüdyo fotoğrafçısısın ve bunu ilk defamı görüyorsun!!!!!

Tarih: 17 Temmuz 2011, 01:22 - İp: 88.***.**4.72
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

buzlucam objektifin uzerindeki sayılar ne işe yarar diye soran studyo fotografcıları gorduk burada, buna sasırmıyorum acıkcası.

Tarih: 17 Temmuz 2011, 12:22 - İp: 88.***.**8.140
smaler
smaler (üye)
Konya / Reklam Fotoğrafçısı

Hakikaten komik olmuş biraz. Keşke burada sormadan önce biraz araştırsaydınız. DSLR kullanıyorsanız almanızda fayda var bu aparatı. Hele ki profesyonelseniz kesin alın.

Tarih: 17 Temmuz 2011, 14:11 - İp: 85.***.**6.67
gokhanz
gokhanz (üye)
İstanbul / Amatör

fotoğraf ekipmanlarını ve fotoğraf terimlerini okumadan, araştırmadan merak dahi etmeden sahip olmak isteyen insanları anlayamıyorum.

okumak ve öğrenmek istemek bu kadar mı zor...

Tarih: 17 Temmuz 2011, 16:10 - İp: 88.***.**2.252
sessizada01
sessizada01 (üye)

yaww arkadaslar bıse sorduk bızde bılıyoruz bunu d3 kullanıyorum calıstıgım ıs yerınde merak ettık sorduk altında bu aparatı gordum normalde d3e ozel sandım gorunce ondan sorduk alla alla

Tarih: 17 Temmuz 2011, 19:41 - İp: 95.***.**7.245
fhotograpix
fhotograpix (üye)
İzmir / Meraklı

oysaki fotoğraf makinaları aparatları yada aksesuarları olarak aratsaydın araştırma yapsaydın ne olduğunu anlardın battery grip'in güldüm açıkcası

Tarih: 17 Temmuz 2011, 19:56 - İp: 46.***.**3.183
sessizada01
sessizada01 (üye)

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 17 Temmuz 2011, 20:30 - İp: 95.***.**7.245
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

d3un altında bu aparattan yok. d3 de dahilidir bu. makinenin kendi hali yani..daha ondan haberiniz yok.

senın ekledigin fotograftaki d300s,battery grip sonradan alınıp ayrı olarak takılır.

ayrıca terbiyeni takın

Tarih: 18 Temmuz 2011, 00:47 - İp: 95.***.**5.60
sessizada01
sessizada01 (üye)

gaijin guzel kardesım d3 de aynısı varmı var daha ne cıns cıns yorum yapıyorsun bılader ne sacma sapan bır forum bılader bıse soruyorsun yok arastır bılmem ney ay bılmıyordum ben resımdekı d3x sanıyordum ozur dılerım kardesım d80 koysam ne fark eder benım ıstedıgım alttakı aparat degılmı olay bıtmıstır belkı gezınırken d300 de gordum aklıma geldı bırden yazalım dedım bu arada yaranmı varda ustune alıyorsun laflarımdan sanamı dedım bılader

Tarih: 18 Temmuz 2011, 19:56 - İp: 88.***.**3.121