dodo73
dodo73 (üye)
Bursa / Meraklı

Bursa’daki Fotoğraf Severlere Davettir.

Biz Bursa'da Uludağ Offroad Kulübü olarak doğa gezileri yapıyoruz.Ayda bir organize ettiğimiz gezilerde 4x4 araçlarımızla sıradışı yerlere gitmekten keyif alıyoruz.Gezilerimiz su geçişleri , çamur ve muhteşem doğa manzaraları ağırlıklı olmakta.Daha fazla bilgi için www.uludagoffroad.com sitemize girebilirsiniz.
Uludağ Offroad Kulübü'nün bir üyesi olarak , Bursa'da fotoğraf konusunda uzmanlaşmış ve offroada meraklı arkadaşlarımızı gezilerimize davet etmek istiyorum.Gezilerimiz pazar günü tam gün olmakta ve her geziye max 2 fotoğraf meraklısı arkadaşın katılmasını düşünüyorum.
Geziye katılımda hiç bir ücret söz konusu olmayıp sadece onlardan etkinliğimizin detaylarını kendi yorumlarıyla fotoğraflamaları ve bu fotoğrafları bizimle paylaşmaları.
Sitemizde yer alan grup kurallarına uymak , kumanyasını yanında getirmek vazgeçilmez koşullardır.İlgilenenler [email protected] 'a mail atabilirler.

Tarih: 11 Mayıs 2009, 23:13 - İp: 88.***.**1.137
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

selamlar..
konuyu yanlış bölüme açmışsınız. "fotoğraf toplulukları" bölümüne aktarılması gerekir.

Tarih: 12 Mayıs 2009, 00:04 - İp: 88.***.**6.168
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

davetiniz için teşekkürler, konuyla ilgili olarak arkadaşlara bilgi vereceğim... muhtemelen ilgilenen olacaktır, hatta bir boşluk yaratıp programınıza uygun bir günde ben de katılmak isterim.

Tarih: 13 Mayıs 2009, 18:27 - İp: 81.***.**3.185
dodo73
dodo73 (üye)
Bursa / Meraklı

Uzun zaman önce yaptığım bu davet hala geçerli olmakla beraber mail adresim: [email protected] olarak değişmiştir.Etkinliklerimizi www.buroff.org adresinden de takip edebilirsiniz.
Konuyu ilk açtığımda yanlış anlaşılmıştı.Ticari değil amatörce bir paylaşım hedeflenmektedir.
Saygılar.

Tarih: 11 Ağustos 2010, 00:00 - İp: 78.***.**3.178
  • 1