prenseskiz
prenseskiz (üye)
İstanbul / Amatör

Allday. Ru

arkadaslar görüyorumki cogu fonlar allday.ru sitesinden alinti ama maalesef bu site japonca oldugu icin kimse bisey yapamiyo, banada aciklarmisiniz lütfen nasil ve nerden o sitede o resimleri bulabilirim diye,kendim denedim ama resmi büyük göstermiyo buseferde,neyapcam sasirdim.
yardimci olursaniz cok sevinirim..
simdiden tskler

Tarih: 20 Mart 2008, 23:19 - İp: 91.***.**6.16
butterfly7
butterfly7 (üye)
Şanlıurfa / Amatör

allday.ru bir rus sitesi fonları indirebilmek içinde üyelik gerekiyor. kolay gelsin

Tarih: 20 Mart 2008, 23:43 - İp: 78.***.**3.129
prenseskiz
prenseskiz (üye)
İstanbul / Amatör

tamamda dilini anliyozmuki sanki,nerden ney

Tarih: 20 Mart 2008, 23:45 - İp: 91.***.**6.16
sefayi43
sefayi43 (üye)
Kütahya / Amatör

vallahi arkadasim tarif cok zor ama varya ugrasirsan bulursun siteyi ac ve onune gelen her yeri tikla mutlaka uyelik yerini bulacaksin ) ben sahsima oyle yaptim ve uye olmayi basardim ama simdi tarif et desen yapamam )) hadi sana kolay gelsin )

Tarih: 21 Mart 2008, 00:41 - İp: 88.***.**6.198
jetpack
jetpack (üye)
Ankara / Meraklı

Birde Kısaca Anlatım Arkadaşlar şu Şekilde Olcaksınız Üye Bu Siteye ..Bende Bilmiyorum Japonca walla) 5 dakikamı Aldı çözmek) Önce siteye girince Sağ köşede giriş yApılan kısmın ustundeki ilk seçenege tıklayın sonra karşınıza Gelen ilk yere üst kısma ( 1 resimdeki gibi) En üste Kullanıcı Adınız Alt 2 ve 3 Kısıma şifreniz 4 Kısıma Email adresinizi Sonra orada Size güvenlik kodu verior kodu altındaki kutucuga yazıorsunuz. butona tıklıyorsunuz ( 2 resme geçtik) 2 resimdekileri Karalayabiliorsunuz Burada Gözat Kısmından 100*100 isterseniz resim ekleyebiliyorsunuz sonra Butona tekrardan tıklayın karşınıza 4 resimdekigibi Uyarı Gelmesi Lazım Uyeliginiz Tamamlanmıştır 5 Resimdeki de Giriş YAptıgımı göstermektermektedir Takılan olursa Mesaj Atsın. Ben Yardımcı Olayım..BENDE JAPONCA FILAN BILMIYORUM Mantık Yürütüm) buldum Hemen.

Tarih: 21 Mart 2008, 07:54 - İp: 88.***.**0.16
prenseskiz
prenseskiz (üye)
İstanbul / Amatör

bilyiorum belki uyuz olmussunuzdur sorularima ama, bu photoshop tarafinda cok resim yokki,hem devam etme butonunuda göremedim ben

o buraya eklediginiz resimleri nerde bulabilirim o linki verirmisiniz bana rica etsem???

Tarih: 21 Mart 2008, 13:06 - İp: 91.***.**1.76
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

selam
ne tür fonlara ihtiyacin oldugunu söylersen buradaki arkadaslar yardimci olacaktir elimde mevcut linklerden bende verebilirim
saygilarimla

Tarih: 21 Mart 2008, 13:12 - İp: 92.***.**9.183
prenseskiz
prenseskiz (üye)
İstanbul / Amatör

cok süper olurdu valla, ben romantik, günlük, yeni(DEGISIK) ve ayni zamanda güzel fonlar istiyorum,nasil anlatim bilmemki,ama fonlar kismindaki bi cok fonu begeniyorum ama ya link ölmüs ya eski fonlar eklenmis yada beceremiyorum.. ondan yaniii

Tarih: 21 Mart 2008, 13:16 - İp: 91.***.**1.76
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

mesaj kutusuna bakin bir lütfen

Tarih: 21 Mart 2008, 13:23 - İp: 92.***.**6.34
gmz-bz
gmz-bz (üye)
Adana / Meraklı

ben de siteye giremiyordum sonunda girdim ama fon sayfalarını bulamıyorum

Tarih: 14 Aralık 2008, 16:37 - İp: 88.***.**3.94
hasanekinc
hasanekinc (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadaşlar ben giriorm sol üstte photosop var tıklıorm psd bölümünden istediğimi indiriorm üye değilim oraya

Tarih: 31 Mart 2009, 00:11 - İp: 88.***.**1.191