sel_58
sel_58 (üye)
Sivas / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bir Photoshop’cunun Kazancı

merhaba arkadaşlar ben sivasta bir fotoğrafçıda photoshopçu olarak çalışmaktayım. aldığım ücret bana göre çok az. benim merak ettiğim türkiye genelinde fotoğrafçılarda çalışan photoshop'cular ne kadar ücret almaktadırlar?

#sel_58' tarafından 16.11.2008 10:36:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Kasım 2008, 10:11 - İp: 85.***.**5.189
baykaran
baykaran (üye)
İstanbul / Meraklı

kimsenin buraya ayan beyan aldığı ücreti yazacağını tahmin etmiyorum.Bence kendi aldığınız ücreti yazarsanız belki "AZ , ÇOK tada NORMAL " şeklinde cevaplar alma olasılığınız artacaktır...

Yine de kendi düşüncem; piyasanın bu durumunda bi yerde çalışıyor olmanızdan dolayı halinizden memnun kalmanızdır..saygılarla...

Tarih: 20 Kasım 2008, 13:38 - İp: 88.***.**7.251
karayak
karayak (üye)
Burdur / Profesyonel Fotoğrafçı

4 yıldır fotoshop yapiyorum fotoshop da fotoshop8 kulaniom yama birlesimli her kıs mının ne ise yaradigini biliorum yani sekmenleri ii kulanirim

ama daha 750 ustune hala gecemedim

cok az bir rakam bu rakami baskı merkezlerinde aliodum normal bir fotoda alacagin rakam ise 600 idir burdurluyum
nedenAZ: GOZLERİMİZ BOZULUYORRRRRR BU BİR GERCEK KUREK İLEN TAS ATMİYORUZ AMA GOZLERİMİZ VE POPOLARİMİZDA KIL DONDU OLİO

ben bıraktım meslegi meslek derken artik belese yapirum millete evden neden derseniz yaslı emekli foptografcilar doymuyorlar gencleri yol veriolar ise yaramaz bu meslek bırakılmaz su anda serbes calisiom yani her isi yapiom bu isden par akazanma devri bitttii herkez fotoshop kulanabiliyor artik biz kdr olmasada merak ilen ogreniliyor h

Tarih: 2 Aralık 2008, 19:26 - İp: 85.***.**9.127
  • 1