ayhancnr
ayhancnr (üye)
İstanbul / Amatör

Fujifilm Hs20’ye Balıkgözü Takmak ?

FujiFilm HS20 kullanıcısıyım extreme videolar çekiyorum ve balıkgözü( fish eye ) lenslerle çekim yapmam gerek.kameranın lensı cıkmadıgı ıcın mercegın onune ılave takılan kompakt lensler varmıs dıye duydum bu konu hakkında bılgısı ve yardım edecek arkadaslar varmı ?
nerden temın edebılırım,
görüntü kalitesi ne kadar iyidir,
fiyat aralığı?

ilgilenen herkese tesekkurler..

Saygılarımla Ayhan CNR.

Tarih: 26 Aralık 2011, 13:31 - İp: 94.***.**7.53
ayhancnr
ayhancnr (üye)
İstanbul / Amatör

hiç kimse bilmiyormu ?

Tarih: 28 Aralık 2011, 14:23 - İp: 78.***.**0.101
n.f.a
n.f.a (üye)
Ankara / Amatör

selamlar... bimeks e fuji için gelecek diye biliyorum bir kaç ay sonra o magazaya balık gözü ve bi kaç filtre gibi ufak aksesuarları temin edeceklermiş kullandığın makineye bende bakıyordum soru sorarken öğrendim gelecekmiş fakat bi kaç ay sonra...arada bir yokla istersen mağazayı fiyatının ne kadar olduğu hakkında bilgileri yoktu.. iyi günler dilerim

Tarih: 2 Ocak 2012, 00:00 - İp: 78.***.**6.67
ayhancnr
ayhancnr (üye)
İstanbul / Amatör

verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim (:
haftasonu sirkecide bakacağım elde ettiğim bilgileri buraya yazarım ki ihtiyacı olanlarda baksın

Tarih: 13 Ocak 2012, 12:35 - İp: 94.***.**7.53
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

gittigidiyora bakın

Tarih: 13 Ocak 2012, 13:09 - İp: 78.***.**9.72
ayhancnr
ayhancnr (üye)
İstanbul / Amatör

hayyam ve cevresını gezdım hatta çoüğu yere balık gözünu sorunca acayıp bı bakış belirdi suratlarında 50 yerden fazla yere bakmama rağmen 2 yerde bulabıldım biri istediğim etkiyi vermedi diğeride çok iyi fakat deneyemedım ve bıraz pahalı geldi. yurtdısından arkadasım yollasa burdakı ve gıttıgıyordakı fıyatlardan daha uyguna gelıcek ama içimde bi korku var işte..
bugun forum istanbuldaki tum elektronık magazları gezzdım ve bımeksede sordum fısheye konusunupek bi bilgi sahibi degiller suanlık beklemedeyim (:
ilgilenenlere tesekkurler almak ısteyen olursada yardımcı olurum artık

Tarih: 15 Ocak 2012, 02:58 - İp: 94.***.**7.136
ralado
ralado (üye)
Eskişehir / Amatör

Merhaba kardeşim benim balık gözü lensim bugün yeni geldi.yarında 58 mm adaptör tüpü gelicek.inşallah beklediğim kadar güzel resimleri çekebilirim.çok uygun fiyata buldum.
58mm 0.21X Balık Gözü Lens(Fish Eye Canon Nikon) 108 TL.
58 - 72 mm Adaptör Tüpü 30 Tl
Makinam Fujifilm Finepix S1700

#ralado' tarafından 17.04.2012 21:17:42 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Nisan 2012, 21:17 - İp: 78.***.**5.42
  • 1