extreme90
extreme90 (üye)
İstanbul / Amatör

Video’su İyi F. Mak. Önerileriniz ...

Merhabalar!
Ben iyi video'da çekebilen bir Fotograf Mak. almak istiyorum bana ne önerirsiniz?
Mesela canon G9 mu , yoksa Panasonic TZ serisimi ...
Panasoniclerin VIDEO'su çok iyi ama Fotograf kalitesi pek iyi değil deniyor ...
Sizlerin önerilerini bekliyorum , yardımcı olursanız sevineceğim.
Düşünce ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler ...

#extreme90' tarafından 01.05.2008 17:29:20 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Nisan 2008, 14:47 - İp: 85.***.**6.161
el-cezeri
el-cezeri (üye)
İstanbul / Meraklı

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 28 Nisan 2008, 15:01 - İp: 78.***.**9.61
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

video'da canon. ama foto makinesini video cekmek amaçlı almayın.

Tarih: 28 Nisan 2008, 16:03 - İp: 78.***.**7.146
belnak
belnak (üye)
Malatya / Meraklı

samsung nv3'e de bak derim ben.. tv kalitesinde video çekimi var..incele bence..

Tarih: 28 Nisan 2008, 19:44 - İp: 85.***.**2.244
wolwerine2
wolwerine2 (üye)
Eskişehir / Amatör

gidin video kamera alın...

Sizin gibi bilinçsiz topluluklar çok olduğu sürece,üreticilerin ekmeklerine hep yağ sürülmeye devam edecek.

Tarih: 29 Nisan 2008, 01:12 - İp: 88.***.**3.134
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

burayı tıklarsan tam sana göre bir makine var

Tarih: 29 Nisan 2008, 03:14 - İp: 88.***.**8.15
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Tarih: 29 Nisan 2008, 13:56 - İp: 144.***.**0.155
extreme90
extreme90 (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba , Bay Bilinçli (wolwerine2) !
Ben Forumdaki kişilerin birbirlerine yardım ettiklerini,fikirlerini ortaya koyup, sosyal bir aktiviteyi paylaştıklarını sanıyordum.Meğerse yanılmışım.Pardon...
İnsanlardan Yardım istemek ne zamandan beri SUÇ oldu ...
Yazıklar olsun ...

Tarih: 30 Nisan 2008, 10:30 - İp: 85.***.**5.117
wolwerine2
wolwerine2 (üye)
Eskişehir / Amatör

Hayır suç değil Extreme90

Ama şu foto makinalarda ,video işi ciddi anlamda cihazı ve sensörü zorluyor.
Ama (bunu yanlış anladınız) bilinçsiz tüketiciler maalesef ve ne yazıkki onların ekmeğine yağ sürüp, çok daha iyi makinalar çıkarmak yerine ,allayıp pullayıp cihazları önümüze sürüyorlar.Ben buna kızıyorum.Üreticilerin bizim bu zaafımızdan faydalanmasına

Tarih: 30 Nisan 2008, 18:44 - İp: 88.***.**7.121
extreme90
extreme90 (üye)
İstanbul / Amatör

Sayın Wolwerine2 !
Size daha töleranslı (birbirlerinin arkasından konuşmadan,)sevgi saygıya dayanan birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe kimsenin dolduruşuna gelmeyeceğimizi hatırlatmakta fayda var sanıyorum.Zira topluluklar kenetlendiği müddet daha güçlü olurlar ve kazanırlar.Herkes bir köşeye çekilip atıp,tutarsa insanlar birbirinden gittikçe uzaklaşırlar vede yalnız kalırlar(şu sıralarda olduğu gibi).Bencil insanlar topluluğu mutsuz,umutsuz insanlardan oluşan toplumlardır.Kolay olanı seçmek yerine biraz fedakarlık yaparak sevgi ve saygıya dayalı bir yaşam daha güzel olmazmı , Ne dersiniz ...
Sevgiyle kalın ...

Tarih: 30 Nisan 2008, 23:59 - İp: 85.***.**2.8
  • 1