semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

Sony Dsc W 12’de İnanılmaz Fiyat!!

BUNDAN BİR AY ÖNCE SONY DSC W-12 FİYATLARI:

İDEEFİXE:412 EURO+KDV
HEPSİBURADA:415 EURO+KDV

ŞU ANDA:

İDEEFİXE:454 EURO+KDV
HEPSİBURADA:355(!) EURO+KDV

AYRICA MEMORY STİCK'LERDE UCUZLAMIŞ..

512 MB SONY (PRO) MEMORY STİCKLER ŞU ANDA 89(!) EURO

YANİ DSC W-12 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNASINI+512 MB SONY PRO MEMORY STİCK'İ PEŞİN KDV DAHİL(YÜZDE 4 HAVALE İNDİRİMİYLE) 925 MİLYONA ALABİLİYORUZ..

MAKİNANIN ARTILARINA TEKRAR DEĞİNECEK OLURSAK:
-5.1 MP
-2,5 İNC LCD EKRAN
-YANINDA VERİLEN AKSESUARLARI(6 ADET 2100 MH SONY PİL,SONY ŞARZ CİHAZI,SONY TAŞIMA KILIFI,OMUZ ASKISI)
-SAĞLAM GÖVDESİ,ŞIK TASARIMI
-3 ÇEŞİT VİDEO ÇEKİM ÖZELLİĞİ VE HEPSİNİN SINIRSIZ OLMASI,YANİ HAFIZAYA BAĞLI OLMASI..(320*240,640*480 normal,640*480 fine[DVD KALİTESİ])

BU FIRSAT KAÇMAZ..

Tarih: 3 Aralık 2004, 20:14 - İp: yok
blnf717
blnf717 (üye)
Bolu / Amatör

Semioli hala alamadinmi W12 yi

Tarih: 4 Aralık 2004, 01:38 - İp: yok
semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

bnlf717 malum öğrencilik işte..Ancak denkleştirebildik

para hazır,vizelerim bitsin alıyorum inşallah(aralık 15'ine doğru)..

Tarih: 4 Aralık 2004, 13:01 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili semioli,
memleketin en çetin kış şartları dahi olsa o maraşa gelecem o düğüne şahitlik edecem ve sen istediğin kadar açıkgözlük yap ama o dondurmayı da yiyecem (sanmaki düğünü kış ayına denk getirisen dondurma yiyemeyiz....)

Tarih: 4 Aralık 2004, 14:48 - İp: yok
zekai s.
zekai s. (üye)
İstanbul / Meraklı

semioli ninki sanırım tam bir aşk evliliği olucak. Konuyu ilk açtığında Sony nin hisselerinden birazını aldığını falan düşünmüştüm. İnşallah makinanızı alır ve gülegüle kullanırsınız.

Tarih: 4 Aralık 2004, 16:35 - İp: yok
semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

burkay abi makinayı alayım,adresini isterim,dondurmalar senindir..teşekkürler..

zekai tşkler..bu makina haziran ayından beri(yani ilk piyasaya çıktığından beri) rüyalarımda..İnşalllah kazasız,belasız kullanmak nasip olur..HP gibi olmaz inşallah..

Tarih: 4 Aralık 2004, 22:24 - İp: yok
zekai s.
zekai s. (üye)
İstanbul / Meraklı

İsteyince ve bunun içinde biraz çalışınca neler olmuyorki . İnşallah makinayı alınca da biraz dikkat edersiniz hiçbişeycikler olmaz.

Tarih: 4 Aralık 2004, 22:57 - İp: yok
semioli
semioli (üye)
Kahramanmaraş / Meraklı

HAZİRAN AYINDAN BU YANA BEKLEDİĞİM DÜĞÜN NİHAYET GERÇEKLEŞİYOR..

920 MİLYONA "SONY DSC W-12+512 MB SONY PRO MEMORY STİCK" HEPSİBURADA.COM SİTESİNDEN SİPARİŞ VERDİM..AZ ÖNCE PARAYI HAVALE YAPTIM..BAKALIM HEPSİBURADA'NIN ÜRÜN ULAŞTIRMA PERFONMANSI NASIL..

BURKAY ABİ DONDURMAYI 1 AY İÇİNDE YOLLUYORUM,ŞİMDİDEN AFİYET OLSUNNİKAH ŞAHİDİ BURKAY ABİME DONDURMALAR FEDA OLSUN..

FORUMUN TÜM DEĞERLİ ÜYELERİYLE SEVİNCİMİ PAYLAŞMAK İSTEDİM,BİR AKSİLİK OLMAZSA CUMA GÜNÜ MAKİNE ELİMDE OLUR(İNŞALLAH)..

Tarih: 7 Aralık 2004, 10:13 - İp: yok
  • 1