cavo
cavo (üye)
İzmir / Amatör

Koysepete. Com A Güveneyimmi Canons3

merhaba arkadaşlar.
diğer sitelerde fiyatı ortalama 1150ytl olan canon s3 koysepete.com da 911ytl . Sizce güveneyimmi ? .Acaba iade edilmiş ürünümü satıyorlar.Daha önceden bu siteden alışverişim oldu ama bu fiyat karşısında tereddüte düştüm.Altındna birşey çıkmasından korkuyorm

Tarih: 7 Mart 2007, 13:05 - İp: 85.***.**1.2
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

internetten satıs yapanların dukkan kirasıydı şuydu buydu gibi maliyetleri olmadıgından,makinalar yurtici garantili olmadıgından vs fiyatlar daha dusuk oluyor..daha dusuk fıyatada bulabılırsın bu sekilde..internetle magaza arasında fiyat farkı olmasa zaten kimse netten alısveriş yapıp riske girmez..

Tarih: 7 Mart 2007, 13:31 - İp: 88.***.**3.117
cavo
cavo (üye)
İzmir / Amatör

siparşii verdim valla
biraz daha düşnsem kafam daha çok karışacaktı.Benim kafamı karıstıran diğer büyük firmalardan 200 lira daha ucuza olmasıydı.Tak etti artık canıma verdim sipairşi bir sorun cıkarsa 4077 nolu tüketici hakkında kanunu sonuna kadar kullanırım :D

Tarih: 7 Mart 2007, 14:00 - İp: 85.***.**1.2
tonga
tonga (üye)
Tekirdağ / Amatör

Merhaba .
Sorun olacağını zannetmiyorum koysepete .com dan bugüne kadar çeşitli zamanlarda lap top,cep telefonu,adsl modem ve buna benzer cihazlar aldım hızlı olarak kargoya veriyorlar diğerleri gibi mal gelene kadar hevesin kaçmıyor.Hayırlısı olsun üstelik birçok malı stoklu çalışıyorlar.

Tarih: 8 Mart 2007, 02:06 - İp: 88.***.**3.30
huysuzzzzz
huysuzzzzz (üye)
Sakarya / Amatör

Merhaba,
Koysepete.Com adli WEBSİTESİNDEN aldiğin PLANET MARKA BİSİKLET (Bu kadar sağlami görünmedi)
yazili bisiklet tam anlamiyla bir bas belasi.

Hergün mutlaka 2 defa tamirciye götürüyorum.Yoksa yolda gidecek hali yok.
Değistirilen aksesuarlar;
1-)Disc fren (YAMUKKKK)
2-)Koltuk(Dün kirildi,Tamirci bu kadar adisini görmeidm diyor)
3-)Vites Kollari 65 YTL 'ye 2 adret yenisini taktirmak zorunda kaldim 1 vites değiştirince elimde kaldi
4-)Suluk(Cook komik bir hikaye,Bisikleti evden indirmeden önce suluga su koyayim dedim hepsi yere düştü)
5-)Arka Çamurluk( Ayarlama yeri kirildi)
6-)Fren kolları ( 2 kere sıktım 3.cüde elimde kaldi)

Şimdi size son kez söylüyorum,Reklamdaki ''BU KADAR SAĞLAMİ GÖRÜLMEDİ'' yazisi bu anlamami
geliyor.?

Başkada birşey yazmak istemiyorum.Bisikletide cok nazik nerdeyse elimde tasiyacagim ama
yine bozuluyor.!

Sorun kimde?

Tarih: 21 Temmuz 2007, 18:07 - İp: 88.***.**9.2
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

harbidende okadar saglamını duymamıstım..
yenı bisiklet alsaydınız keske masrafı daha az olurdu..

Tarih: 22 Temmuz 2007, 03:29 - İp: 88.***.**1.125
mstfckr61
mstfckr61 (üye)
Trabzon / Amatör

Bu bisiklet olayına benzemez bence. Ne olduğu belli olmayan bir markanın ürününü almış adam ve başı derde girmiş. Fotoğraf makinesnde ise durum farklı. Makinenin ne olduğu belli. Bence bi sorun çıkmaz. Ben de o siteden cep telefonu aldım. Bi sorun yaşamadım. S

Tarih: 23 Temmuz 2007, 13:52 - İp: 81.***.**1.190
  • 1