mahir
mahir (üye)
Manisa / Amatör

Inca Idc-444 Ccd 8. 0 Mp Digital Fot

arkadaşlar biraz önce hepsiburada com da gördüm bu makine hakkında bilgisi olan var mı ? 8x optik zoom mpeg4 kayıt yapıyormuş fiatı 532 milyon

Tarih: 21 Ağustos 2004, 14:37 - İp: yok
max
max (üye)
İstanbul / Amatör

Onun çektiği 8 MP den bir şey bekleme.O aleti alıcaksın sonra çektiğin fotoları Photoshop ile 4 MP'e düşürüceksin o zaman asıl dengini bulursun.

Tarih: 21 Ağustos 2004, 22:11 - İp: yok
duketaner
duketaner (üye)
Eskişehir / Amatör

sakın ınca alma hayatının hatası olur.o fıyata canon bıle alabılırsın.ıncanın cektıgı 8MP canon un 4MP ıne bıle esdeger degıldır belkıde.ınca makınesına zoom eklemekten baska bısey yapmaz.bugun 8Xcıkartır yarın 10X. ama makına fıs!gıt durbun al daha ıyı.

Tarih: 22 Ağustos 2004, 17:09 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

bu urunu google da aradim fakat turkiye disinda baska bir yerde yok sanirim.inca turk malimi yoksa turkiyeye ozel bir markami?urun hakkinda hic bir teknik ozellige ulasamadim.

Tarih: 24 Ağustos 2004, 09:10 - İp: yok
duketaner
duketaner (üye)
Eskişehir / Amatör

inca nın internet sitesi. incatech.net
türkiye distrübitörüde pasifik bilgisayar.

Tarih: 24 Ağustos 2004, 13:40 - İp: yok
kralhack
kralhack (üye)
Ordu / Firma

Arkadaşlar Bilip Bilmeden Yorum yapmayın.INCA markası Türkiyede dahaca yeni.onun için hepiniz bihabersiniz bundan.INCA makinasının kullanmış oldugu lens teknolojisi zaten kendisine ait deil.Teknoloji Japonyanın.Sony nin bir iki alt kalitesi lenslere sahip makina.Ayırca Sony yaklaşık 2-3 katı bir fiyatla karşınızdayken bu fiayata bu özellikleri bulmak bence harika.Ben Profosyonel fotoğrafçıyım sizin kadar batırmadım makinayı. Marka takıntısına gerek yok.Makinayı bir elinize alın öyle yorum yapın.Boş lafla peynir gemisi yürümez...Makinaya fazla bütçe ayırmak istremeyen ve kusursuz çekim isteyenler için mükemmel bir seçim.CHIP dergisinde de ayın makinası ödülünü almış bir ürün.Bilene saygılı olun...
Yardıma ihtiyacı olanı beklerim...

Tarih: 30 Haziran 2006, 16:05 - İp: 85.***.**1.95
  • 1